"M jak miłość" odcinek 1137. Agnieszka ucieknie sprzed ołtarza i spędzi noc z Tomkiem

W 1137. odcinku "M jak miłość" ma odbyć się ślub Agnieszki i Roberta. Agnieszka jednak porzuca Roberta przed ołtarzem i spędza upojną noc z Tomkiem.

Multimedia

W 1137. odcinku "M jak miłość" Agnieszka (Magdalena Walach) ma wyjść za Roberta (Marek Szkoda). Na wieść o ślubie ukochanej Tomek (Andrzej Młynarczyk) jedzie do Szczecina, aby osobiście złożyć życzenia młodej parze.

Agnieszka ma jednak coraz więcej wątpliwości związanych ze ślubem z Robertem. Ostatnią noc przed ślubem spędza sama w hotelu tłumacząc przyszłemu mężowi, że wspólna noc przyniesie im pecha. W środku nocy Tomek dzowni do ukochanej. Roztrzęsiona Agnieszka nie odbiera i usuwa jego numer z telefonu.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ". AGNIESZKA I TOMEK PÓJDĄ RAZEM DO ŁÓŻKA? "M JAK MIŁOŚĆ". AGNIESZKA WYCHODZI ZA MĄŻ. CO NA TO TOMEK?

W dniu ślubu przed kościołem zjawia się Tomek i wyjaśnia Agnieszce, że musiał ją zobaczyć. Chodakowski jednak nie zobywa się na wyznanie miłości.

Agnieszka przed ołtarzem mówi Robertowi, że nie może zostać jego żoną, wybiega z kościoła i jedzie prosto do Tomka. Zakochani spędzają upojną noc.

Czy Agnieszka i Tomek będą już razem?

"M jak miłość" odcinek 1137. - TVP2, wtorek, 21.04.2015, godz. 20:40

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×