"M jak miłość" odcinek 1139. Andrzej nie umrze! Pokona chorobę?

Andrzej nie może poradzić sobie z myślą, że jest śmiertelnie chory. Wkrótce dostanie jednak nowe wyniki badań. Czy jest dla niego szansa?

Multimedia

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1139. WE WTOREK, 28.04.2015 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Andrzej (Krystian Wieczorek) zrobił badanie krwi, które wskazało na ostrą odmianę białaczki. Prawnik jest załamany i nie ma nadziei na to, że wszystko będzie dobrze. Wkrótce jednak wszystko się odmieni.

W 1139. odcinku "M jak miłość" okazuje się, że Budzyńskiemu nic nie jest. W laboratorium zaszła pomyłka i Andrzej dostał nieswoje wyniki badań. Jak ten epizod wpłynie na jego dalsze życie?

O chorobie Andrzej powiedział tylko Adamowi (Jacek Kopczyński). Jego żona Marta (Dominika Ostałowska) dowiedziała się o tym, że jej mąż choruje na białaczkę dopiero od Soni (Marta Król), z którą zdesperowany Budzyński kontaktował się wcześniej po pijaku. Co będzie dalej? Czy Marta będzie mu miała za złe, że nie powiedział jej o wszystkim od razu?

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1139. JAKĄ TAJEMNICĘ KRYJE ZUZA? "M JAK MIŁOSĆ" ODCINEK 1140. LUCJAN MDLEJE NA SPACERZE W LESIE! UMRZE?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×