"M jak miłość" odcinek 1145. Ewa pozna tajemnicę Rafała?

W "M jak miłość" Rafał skrywa swoją mroczną przeszłość. Jego tajemnicę zna tylko ksiądz z Grabiny. Czy proboszcz zdradzi Ewie sekret dozorcy?

Multimedia

Rafał (Przemysław Bluszcz) jest obsesyjnie zakochany w Annie (Tamara Arciuch), która zatrudniła go w swoim Siedlisku jako dozorcę. Okazuje się jednak, że mężczyzna jest niebezpieczny i ukrywa swoją mroczną przeszłość. Prawdę zna tylko ksiądz z Grabiny (Maciej Damięcki), który o wszystkim dowiedział się podczas spowiedzi. Niestety nie może ostrzec mieszkańców wsi przed Rafałem, bo obowiązuje go tajemnica.

W 1145. odcinku "M jak miłość" do Grabiny przyjeżdża ksiądz Winnicki z Kątów, skąd pochodzi Rafał. Proboszcz z Grabiny po rozmowie z gościem udaje się na spotkanie z dozorcą z Siedliska i prosi go, aby opuścił wieś.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1146. TAJEMNICA RAFAŁA WYCHODZI NA JAW! "M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1144. NATALIA POZNAJE PŁEĆ SWOJEGO DZIECKA

  • Tajemnica spowiedzi jest święta i nienaruszalna. Nic z tym ksiądz nie zrobi - Rafał jest nieubłagalny.

Rozmowę tę słyszy Ewa (Dominika Kluźniak), która natychmiast dopytuje proboszcza o co chodzi.

  • Proszę księdza, o co chodzi? Kim jest Rafał i co zrobił? - wypytuje.

  • W Kątkach jest bardzo ładny kościół z XV wieku. Mam tam znajomego proboszcza, proszę go ode mnie pozdrowić - proboszcz nie chce ujawnić tajemnicy, dlatego sugeruje Ewie, co powinna zrobić.

Czy Ewa pojedzie do Kątów? Czy żona Marka (Kacper Kuszewski) odkryje tajemnicę Rafała?

"M jak miłość" odcinek 1145. - TVP2, wtorek, 19.05.2015, godz. 20:40

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×