"M jak miłość" odcinek 1146. Tajemnica Rafała wychodzi na jaw!

Ewa i Marek dowiedzą się, jaka jest przeszłość Rafała. Czy Anna jest w niebezpieczeństwie?

Multimedia

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1146. W PONIEDZIAŁEK, 25.05.2015 O GODZ. 20:45 W TVP2!

Rafał (Przemysław Bluszcz) nie budzi zaufania Mostowiaków. Ewa (Dominika Kluźniak) i Marek (Kacper Kuszewski) obawiają się, że mężczyzna może zrobić krzywdę Annie (Tamara Arciuch). Postanawiają dowiedzieć się, kim naprawdę jest Rafał.

W 1146. odcinku ''M jak miłość'' Ewa i Marek prowadzą prywatne śledztwo. Tomkowi (Andrzej Młynarczyk) udaje się ustalić, że dozorca z siedliska Anny nie siedział w więzieniu, ale uciekł ze szpitala psychiatrycznego. Jadą do miejscowości Kątki, gdzie poznają Annę, byłą żonę Rafała. Dowiadują się od niej, że mąż o mało jej nie zabił. Grozę potęguje fakt, iż kobieta jest niezwykle podobna do Gruszyńskiej.

  • Anna bardzo długo nie chce dopuścić do siebie myśli, że Rafał może stanowić zagrożenie. Ona widzi pewne symptomy, ale widzie je dużo później niż wszyscy inni. Nawet jeśli widzi jakieś rzeczy które ją niepokoją, bagatelizuje je. Bardzo chce wierzyć, że decyzja którą podjęła - o obdarzeniu Rafała zaufaniem - była słuszna. Nawet kiedy zagrożenia stają się namacalne, ona jest osobą najspokojniejszą ze wszystkich - tłumaczy Tamara Arciuch w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Czy Annie grozi niebezpieczeństwo? A może Rafał da za wygraną i opuści siedlisko? Dowiemy się już wkrótce!

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1144. NATALIA POZNAJE PŁEĆ SWOJEGO DZIECKA "M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1149. AGNIESZKA NIE POWIE TOMKOWI O CIĄŻY?

Komentarze

Skomentuj
  • xxxDDDD (gość)

    LOL

    12.05.2015 17:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×