"M jak miłość" odcinek 1148. Rafał porwie Antka i Mateusza?

Rafał staje się coraz bardziej niebezpieczny i nieprzewidywalny. W1148. odcinku niezrównoważony mężczyzna będzie próbował skrzywdzić Mateusza i Antka.

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1148. - TVP2, poniedziałek, 1.06.2015, godz. 20:40

W Grabinie robi się coraz bardziej gorąco. W ostatnich odcinkach "M jak miłość" Mostowiakowie dowiedzieli się, jaką tajemnicę skrywa Rafał (Przemysław Bluszcz). Natychmiast o niebezpieczeństwie ostrzegli Annę (Tamara Arciuch), a wieść o chorym psychicznie mężczyźnie natychmiast rozeszła się po całej wsi.

W 1148. odcinku serialu Rafał wraca do Grabiny, ale ukrywa się w lesie niedaleko siedliska. Chce mieć na oku Annę i wykorzystać moment, kiedy kobieta zostanie sama.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ". TAJEMNICA RAFAŁA WYCHODZI NA JAW! "M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1151. POŻAR DOMU W GRABINIE! GDZIE ZAMIESZKAJĄ BARBARA I LUCJAN?

O historii dozorcy z siedliska dowiadują się również Mateusz (Krystian Domagła) i Antek (Jakub Jankiewicz). Chłopcy postanawiają działać! Są przekonani, że Rafał ukrywa się w lesie, gdzie wybierają się na rowerach. W pewnym momencie dozorca wychodzi ze swojej kryjówki i staje na drodze Mateusza i Antka. Przerażeni chłopcy od razu zaczynają uciekać. Mateusz szybko wsiada na rower i jedzie przed siebie, Antek niestety przewraca się, a gdy widzi zbliżającego się Rafała woła brata na pomoc.

Czy Mateusz usłyszy krzyk Antka? Czy Rafał skrzywdzi chłopców aby zemścić się na Mostowiakach?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×