"M jak miłość" odcinek 1150. Rafał atakuje! Porwie i zabije Annę?

Rafał w końcu przestaje się ukrywać. Dzięki podstępowi zwabia Annę do samochodu, w którym na nią czeka. Co planuje?

Multimedia

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1150. W PONIEDZIAŁEK, 8.06.2015 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Po krótkiej nieobecności w Grabienie, Rafał (Przemysław Bluszcz) wkracza do akcji. Jest w stanie zrobić wszystko, aby być ze swoją ukochaną. Anna (Tamara Arciuch) ma być z nim, albo z nikim innym.

W 1150. odcinku ''M jak miłość'' Anna dostaje sms-a, z którego dowiaduje się, że Marzenka (Olga Szomańska) trafiła do szpitala. Biegnie do samochodu. Nie przypuszcza jednak, że to kolejny podstęp Gołębiewskiego. To pułapka. Marzence nic nie jest, za to Anna właśnie znalazła się w wielkim niebezpieczeństwie.

Gdy tylko Gruszyńska oddala się od siedliska, z tylnego siedzenia samochodu wyłania się Rafał. Mężczyzna łapie ją za twarz i nakazuje: - Jedź! Nie hamuj! Jedź!, po czym wyznaje Annie miłość i zaczyna przekonywać ją, żeby z nim uciekła. Co będzie dalej? Czy Annie uda się uciec? Czy Rafał faktycznie jest w stanie ją skrzywdzić?

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1150. JANKA WRACA DO USA. JOANNA OSYDA ODCHODZI Z SERIALU? "M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1151. POŻAR DOMU W GRABINIE! GDZIE ZAMIESZKAJĄ BARBARA I LUCJAN?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×