"M jak miłość" odcinek 1153. Asia i Tomek spędzą wspólnie noc

Już wiemy, co się stanie z relacją Tomka (Andrzej Młynarczyk) i Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Oboje mają się ku sobie już od dłuższego czasu, ale w końcu między nimi zaiskrzy! Para wyląduje razem w łóżku!

Multimedia

M jak miłość" odcinek 1153, TVP2, godz. 20.40

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) mają już dość tego, że ich relacja jest tak niejednoznaczna. Jest to szczególnie nie do zniesienia dla dziewczyny, której wspólnie mieszkanie z Tomkiem przypomina tworzenie rodziny, dlatego postanawia się od niego wyprowadzić do mieszkania odziedziczonego po matce.

Chodakowski, który Dorocie (Katarzyna Żak) - zmarłej mamie Joasi, obiecał, że zajmie się jej córką, za żadne skarby nie chce, aby dziewczyna się od niego wyprowadziła.

W 1153 odcinku "M jak miłość" pomiędzy Tomkiem a Joasią dojdzie do wymiany zdań. - Dlaczego chciałaś uciec? - zapyta Tomek. - Tomek to się robi nie do wytrzymania. My mieszkamy razem, udajemy jakąś rodzinę... - odpowie Asia, podczas gdy mężczyzna zacznie głaskać ją po włosach. Chodakowski czule wyzna - Nikt nie udaje. Wojtek nie udaje. Zosia też nie. I ja też nie udaje i pocałuje Asię. - Tomek... Co ty robisz? - będzie się chwilę opierać Joasia, ale ulegnie urokowi mężczyzny i para w końcu wyląduje w łóżku. Kochankowie spędza wspólnie upojną noc.

Czy wspólna noc sprawi, że Asia nie wyprowadzi się od Tomka? Mężczyźnie trudno będzie utrzymać nowy związek, gdy dowie się, że Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) spodziewa się jego dziecka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×