"M jak miłość" odcinek 1172. Asia spotyka po latach ojca tyrana. Pogodzą się?

W 1172. odcinku Josia spotka przy grobie matki swojego ojca. Okazuje się, że Tarnowski jest ciężko chory. Czy Asia wybaczy ojcu, że przed laty katował ją i matkę?

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1172. - TVP2, poniedziałek, 9.11.2015, godz. 20:40

W 1172. odcinku "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) idzie na grób matki. Na cmentarzu spotyka ojca (Juliusz Krzysztof Warunek), z którym nie widziała się wiele lat. Dorota (Katarzyna Żak) uciekła od Tarnowskiego, kiedy Asia była mała. Ojciec bił matkę i ją.

Joasia początkowo jest przerażona tym spotkaniem, ponieważ wracają do niej złe wspomnienia z dzieciństwa. Okazuje się, że Tarnowski jest ciężko chory i chce się pożegnać z córką.

CZYTAJ TAKŻE:
"M JAK MIŁOŚĆ". ROBERT OŚWIADCZA SIĘ AGNIESZCE. TYM RAZEM DOJDZIE DO ŚLUBU?
"M JAK MIŁOŚĆ". JOASIA W CIĄŻY Z TOMKIEM!

– Pojawia się mnóstwo emocji. Z jednej strony czuje do niego nienawiść. Jest na niego wściekła za to, że zostawił ją i jej matkę. Za to, że był jaki był. Z drugiej strony cieszy się, że go widzi, bo nie wiedziała, że go w ogóle kiedykolwiek zobaczy. Jest to jednek ojciec... - zdradziła Barbara Kurdej-Szatan w "Kulisach M jak miłość".

Tarnowskiemu bardzo jednak zależy na tym, aby pogodzić się z córką. Prosi nawet o pomoc Tomka (Andrzej Młynarczyk). Czy Asia wybaczy ojcu?

– Tarnowski bardzo ją zranił, a jednocześnie jest dla niej bardzo ważny. W głębi serca chce mu wybaczyć, ale nie jest to łatwe. Mimo, że stara się być twarda, to jednak bardzo mocno pragnie tego, żeby on wyzdrowiał, żeby mieć go przy sobie - dodała aktorka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×