"M jak miłość" odcinek 1172. Kinga kupuje Bistro od Pawła!

Pawłowi coraz gorzej idzie prowadzenie bistro. Zduński jest bliski bankructwa i planuje wyjazd do Anglii. Udziały Pawła w Bistro odkupuje Kinga.

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1172. - TVP2, poniedziałek, 9.11.2015, godz. 20:40

Paweł (Rafał Mroczek) jest bliski bankructwa. Razem z Alą (Olga Frycz) planują wyjazd do Anglii i w związku z tym pozbywają się swoich biznesów. Udziały Pawła w Bistro odkupuje Kinga (Katarzyna Cichopek).

CZYTAJ TAKŻE:
JAK ZMIENILI SIĘ BOHATEROWIE "M JAK MIŁOŚĆ"? [GALERIA]
"M JAK MIŁOŚĆ ODCINEK 1172. JOASIA SPOTYKA PO LATACH OJCA TYRANA. POGODZĄ SIĘ?

W 1172. odcinku "M jak miłość" Zduńska wpada do Bistro. Na widok zapracowanego Janka (Jacek Lenartowicz) od razu wchodzi za bar i pomaga mężczyźnie. Wspólnik Pawła jest pod wrażeniem obrotności Kingi.

W barze pojawia się Paweł i opowiada bratowej o przygotowaniach do wyjazdu.

– Praca w Anglii czeka. Jutro przychodzą ludzie oglądać mieszkanie. Tylko Janek się wkurzy. Obiecałem mu, że znajdę kogoś na swoje miejsce przed wyjazdem. – Chcecie kogoś zatrudnić? – Najchętniej bym sprzedał moje udziały. Ale to musi być ktoś zaufany. Nie znajdziemy nikogo, kto chciałby kupić udziały w zadłużonej knajpie.

Kinga natychmiast wpada na pomysł odkupienia udziałów od szwagra. Paweł nie da jej jednak odpowiedzi od razu - chce jeszcze porozmawiać z Jankiem. Czy Kinga zainwestuje w Bistro?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×