"M jak miłość" odcinek 1177. Robert spotyka się z Tomkiem. Powie mu prawdę o dziecku?

Agnieszka wciąż nie chce powiedzieć Tomkowi, że to on jest ojcem jej dziecka. Czy zrobi to za nią Robert?

Multimedia

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1177. WE WTOREK, 24.11.2015 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Agnieszka (Magdalena Walach) ukrywa przed Tomkiem (Andrzej Młynarczyk), że urodzi jego dziecko. Kiedy w końcu ta pilnie strzeżona tajemnica wyjdzie na jaw? Czy to niedoszły mąż Olszewskiej, Robert (Marek Szkoda) zdradzi, kto tak naprawdę jest ojcem?

W 1177. odcinku "M jak miłość" Robert znów odwiedza była narzeczoną. Oczekuje od niej konkretnej odpowiedzi, czy zostanie jego żoną. Agnieszka po raz kolejny odtrąca Roberta, który w końcu wścieka się. Pod wpływem emocji postanawia spotkać się z Tomkiem.

- Jest jedna sprawa, o której powinieneś wiedzieć. Długo się zastanawiałem, czy z tobą o tym rozmawiać, ale nie mam wyjścia, bo Agnieszka nigdy w życiu ci tego nie powie... - zaczyna rozmowę Robert. Co powiedział Chodakowskiemu? Tomek odwiedza Agnieszkę w jej mieszkaniu.

- Robert mi powiedział o wszystkim. Nie sądziłem, że ojcem twojego dziecka jest... Wybacz, że to powiem - taki sukinsyn. Jak można zostawić kobietę samą w ciąży! Nie rozumiem tego! - mówi Agnieszce Tomek. Wyjaśnia, że jej były narzeczony poprosił go, aby się nią zaopiekował, bo sam wyjeżdża do USA. Okazuje się więc, że Tomek wciąż nie zna prawdy. Czy Agnieszka zdecyduje się to zmienić?

Co jeszcze wydarzy się w tym odcinku?

CZYTAJ TAKŻE:
JAK ZMIENILI SIĘ BOHATEROWIE "M JAK MIŁOŚĆ"? [GALERIA]
"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1179. SERCE MAGDY PRZESTAJE BIĆ! UMRZE?

Komentarze

Skomentuj
  • lusia (gość)

    Agnieszka musi być z ojcem swojego dziecka i zarazem swoją wielką miłością Tomkiem, oni się kochają mimo wszystko i żadna niania tego nie zmieni !!!! precz z szatan !!!!

    24.11.2015 16:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×