"M jak miłość" odcinek 1181. Ochroniarz Andrzejek zakochany w Marzence

Andrzejek, który ochrania Martę i Anię zakochał się od pierwszego wejrzenia w Marzence. Czy bokser uwiedzie pracownicę Siedliska?

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1181. - TVP2, wtorek, 8.12.2015, godz. 20:40

Ania (Weronika Wachowska) podczas podróży do Grabiny była świadkiem zabójstwa. Morderca groził dziewczynce, że jeśli komuś powie o tym, co widziała, to zrobi krzywdę jej i jej ojcu. Andrzej (Krystian Wieczorek) nie widział innego rozwiązania, jak przydzielenie ochrony córce.

CZYTAJ TAKŻE:
"M JAK MIŁOŚĆ". ANIA WYZNA PRAWDĘ O MORDERSTWIE W LESIE. ANDRZEJ UMRZE?
"M JAK MIŁOŚĆ". MORDERCA Z LASU POWRACA! ZABIJE ANIĘ? [ZDJĘCIA]

Marta (Dominika Ostałowska) wyjechała z córką do Siedliska Anny (Tamara Arciuch). Towarzyszy im oczywiście ochroniarz Andrzejek (Tomasz Oświeciński). Bokser od razu zwrócił uwagę na pracującą w pensjonacie Marzenkę (Olga Szomańska). Mężczyzna jest jednak bardzo wstydliwy i nieśmiało zaczyna podrywać blondynkę.

– Marzenka jest śliczną miłą osobą i wpadła w oko Andrzejkowi. Mam nadzieję, że ze wzajemnością - zdradził w "Kulisach M jak miłość" serialowy Andrzejek.

Marzenka w końcu zauważa, że bokser jest nią zainteresowany. W 2181. odcinku ochroniarz Ani znów próbuje ją poderwać. Czy Marzenka da się uwieść?

– To jest trudna relacja. Marzenka dość dużo krzyczy na Andrzejka i wykorzystuje go do prac w siedlisku - zdradza Olga Szomańska i dodaje, że znajomość potoczy się zgodnie z przysłowiem "kto się czubi, ten się lubi".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×