"M jak miłość" odcinek 1182. Nowa kobieta w życiu Marcina! Zastąpi Kasię?

Po śmierci ukochanej Kasi, Marcin sam wychowuje synka. Wkrótce spotka jednak kobietę, która uświadomi mu, że sam nie da rady zajmować się Szymkiem. Nowa bohaterka zostanie w życiu Chodakowskiego na dłużej?

Multimedia

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1182. W PONIEDZIAŁEK, 14.12.2015 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) - ukochana Marcina (Mikołaj Roznerski) zmarła tuż po porodzie. Od tego czasu Chodakowski zdany jest sam na siebie w kwestii wychowania synka. Sam nie wyobraża sobie, aby jakaś inna kobieta mogła zastąpić Szymkowi matkę. Nawet kuratorce Izie Lewińskiej (Adriana Kalska) nie udało się zbliżyć do Marcina na tyle, na ile by chciała. Czy to się wkrótce zmieni?

W 1182. odcinku "M jak miłość" Marcin jedzie z Szymkiem w rodzinne strony Kasi. Chce zrealizować plany ukochanej, która tuż przed śmiercią chciała odwiedzić miejscowość, w której jako dziecko mieszkała z rodzicami. W drodze powrotnej Chodakowski pozna dziewczynę (Karolina Bacia), która poprosi go o pomoc w uratowaniu uwięzionego w samochodzie psa. Po heroicznej akcji, Marcin zaproponuje, że podwiezie nieznajomą do Warszawy, gdzie dziewczyna ma zacząć nową pracę.

W dniu, w którym dojdzie do spotkania, wspomnienia o Kasi będą silniejsze niż zwykle. Nowa znajomość uświadomi Marcinowi, że Szymek potrzebuje mamy. Czy ktoś jest jednak w stanie zastąpić mu Kasię?

CZYTAJ TAKŻE:
"M JAK MIŁOŚĆ". PIERWSZY WYJAZD MARCINA I SZYMKA DO GRABINY [GALERIA]
REKORDOWA OGLĄDALNOŚĆ "M JAK MIŁOŚĆ"

Komentarze

Skomentuj
 • aldona katolik (gość)

  Brawo Karolinko ,zycze Ci powodzenia i wytrwalosci w dazeniu spelniania marzen

  09.12.2015 13:35
 • Monika (gość)

  Kochani.. zapominacie, że to serial i Marcin nie istnieje? Hmm oglądam m jak miłość, ale to przesada;D Powodzenia w swoim serialowym świecie ;D

  27.11.2015 12:05
 • kinga (gość)

  Ale przecież myślałam Marcin że Kasia jest dla ciebie najważniejszą a teraz inna Marcin

  26.11.2015 21:42
 • kinga (gość)

  Ćekawe ci się stanie może się zakochują jak zakochane gołabki

  26.11.2015 21:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×