"M jak miłość" odcinek 1184. Wojtek wyjeżdża do Kuwejtu! Mateusz Janicki odchodzi z serialu?

Wojtek nie ma szczęścia w miłości. Po kolejnym nieudanym związku chłopak postanawia wyjechać do Kuwejtu, gdzie czeka na niego nowa praca.

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1184. - TVP2, poniedziałek, 21.12.2015, godz. 20:40

Wojtek (Mateusz Janicki) pojawił się w "M jak miłość" pierwszy raz w 1056 odcinku serialu. Chłopak jest młodym lekarzem i przyjacielem braci Chodakowskich (Marcin Roznerski i Maurycy Popiel).

Wojtek zakochał się od pierwszego wejrzenia w Jance (Joanna Osyda), jednak ich związek rozpadł się dość szybko. Następnie mężczyzna starał się o względy Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), jednak i ta relacja nie trwała zbyt długo.

Następnie, dzięki Marcinowi, Wojtek poznał Olę (Anna Lipińska). Wspólna wycieczka do Ogrodzieńca dawała nadzieje na początek poważnego związku. Niestety młody lekarz i tym razem się zawiódł.

Miłosne niepowodzenia Wojtka sprawiły, że chłopak postanawia przyjąć pracę w Kuwejcie. W 1184. odcinku "M jak miłość" młody lekarz informuje najbliższych o swojej decyzji.

Nie wiadomo, czy Mateusz Janicki na stałe żegna się z serialem. Ograniczenie jego roli jest prawdopodobnie spowodowane występami w "Singielce". Na planie serialu TVN aktor spędza nawet 12 godzin dziennie i nie ma czasu na kolejne produkcje.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×