"M jak miłość" odcinek 1192. Ojciec Maciusia umiera! Magda i Olek adoptują chłopca?

Magda i Olek marzą o dziecku. Czy będzie nim Maciuś, który został sierotą?

Multimedia

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1192. W PONIEDZIAŁEK, 18.01.2016 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Mały Maciek (Franek Przanowski) najpierw pojawił się w życiu Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). Jego ojciec (Robert Wabich) był klientem Zduńskiego, a chłopiec przez krótki czas znajdował się pod ich opieką. Teraz zajmą się nim Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel).

W 1192. odcinku ''M jak miłość'' ojciec Maciusia ma poważne kłopoty z sercem. Prosi Kingę, aby ponownie zaopiekowała się jego synem. Chłopiec spędza noc u świeżo upieczonych małżonków - Magdy i Olka. Niestety, ze szpitala przychodzi tragiczna wiadomość - Romanowski zmarł, a Maciuś musi trafić do ośrodka opiekuńczego.

Chodakowscy pragną przygarnąć chłopca i odwiedzają go w ośrodku. Dają mu też telefon komórkowy, żeby mógł się z nimi zawsze skontaktować. Wkrótce Magda i Olek udadzą się do Łodzi, gdzie czeka ich test na rodziców adopcyjnych. W tym czasie Maciuś ucieka z ośrodka. Wieczorem Chodakowscy znajdą go pod swoim blokiem. Czy będą mogli zaopiekować się synem Romanowskiego i spełnić swoje marzenie o posiadaniu dziecka?

CZYTAJ TAKŻE:

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1189. ROMANTYCZNA RANDKA MARCINA I IZY
"M JAK MIŁOŚĆ". NATALIA I FRANEK BĘDĄ RAZEM!

Komentarze

Skomentuj
  • ika (gość)

    Sama mam ciezka chorobę serca i powiem wam ze z tego tak łatwo się nie wychodzi i ten wątek Magdy taki naciągany a 👶 hm ja się boje to nie jest pies czy kot to życie małego człowieka. Można ryzykować ale ogromny kosztem.

    05.01.2016 15:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×