"M jak miłość" odcinek 1193. Tomek poznaje prawdę! Asia też jest w ciąży? [WIDEO]

Agnieszka wyznaje w końcu Tomkowi, że zostanie ojcem, ale policjant wcale nie tryska radością. Tymczasem Asia szykuje dla niego kolejną "niespodziankę"…

Multimedia

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1193. WE WTOREK, 19.01.2016 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Agnieszka (Magdalena Walach) w końcu zdobywa się na odwagę, aby wyznać Tomkowi (Andrzej Młynarczyk), że to on jest ojcem dziecka, którego się spodziewa. Policjant jest wściekły, że dopiero teraz usłyszał prawdę.

- Dlaczego teraz?... Dlaczego dopiero teraz mi o tym mówisz?! Jak mogłaś mnie, wszystkich tak strasznie okłamywać?! - pyta zdezorientowany Chodakowski. Nawet nie próbuje udawać, że się cieszy.
- Niczego od ciebie nie chcę…. Nie musisz brać w tym udziału. Nawet nie powinieneś o tym komukolwiek mówić! Boże, Tomek, zrozum... Z mojej strony to tylko asekuracja, na wypadek gdyby coś mi się stało… Muszę wiedzieć, muszę mieć pewność, że wtedy ty się zajmiesz… naszą córką - dodaje Olszewska.

Tymczasem Asia (Barbara Kurdej-Szatan) czeka na ukochanego i wręcz promienieje z radości. Gdy Tomek wraca w końcu do domu wręcza mu test z apteki – na którym widać dwie kreski.
- Jestem w ciąży… Boże, Tomek, będziemy mieli dziecko!(...) Ja wiem, że nie chciałeś jeszcze jednego dziecka i tak naprawdę zgodziłeś się tylko ze względu na mnie, ale jestem taka szczęśliwa… I jak to by było cudownie, gdyby się okazało, że to dziewczynka, że będziemy mieli córeczkę! Nie cieszysz się? - Cieszę się... Jestem tylko trochę… oszołomiony… - wyznaje niepewnie Chodakowski.

Co wydarzy się dalej? Przekonamy się już wkrótce!

CZYTAJ TAKŻE:

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1192. OJCIEC MACIUSIA UMIERA! MAGDA I OLEK ADOPTUJĄ CHŁOPCA?
"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1193. MARCIN PRZYŁAPUJE OJCA NA ZDRADZIE! [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Heniek (gość)

    Czyli ze jak ??? Tomek tez jest w ciazy ???

    19.01.2016 19:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×