"M jak miłość" odcinek 1195. Córka Kingi i Piotrka zażyje dopalacze! [ZDJĘCIA]

Już niebawem w "M jak miłość" będziemy świadkami prawdziwego dramatu rodziny Zduńskich, a wszystko przez dopalacze!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 2195. - TVP2, wtorek, 26.01.2016, godz. 20:40

Jacek Barycki doprowadzi do tragedii w rodzinie Zduńskich. Mężczyzna, który wynajął lokal Ali tuż obok "Bistro za rogiem", od samego początku sprawiał problemy, ale nikt nie przypuszczał, że jego nielegalny interes przyczyni się do tego, że mała Lenka Zduńska trafi do szpitala. Mężczyzna, który oficjalnie zajmuje się sprzedażą artykułów ezoterycznych, tak naprawdę jest handlarzem narkotyków!

Problemy jakie Kinga będzie miała w pracy przełożą się znacznie na dom, a zwłaszcza dotknie to wszystko małej Lenki – zdradziła Katarzyna Cichopek w kulisach serialu ”M jak miłość”.

Jego nielegalny biznes sprowadzi prawdziwe kłopoty na Zduńskich i ich małą Lenkę! Dziewczynka pewnego dnia znajdzie saszetkę z groźną substancją. Kilka dni później, podczas zabawy w swoim pokoju, córka Zduńskich połknie znalezione przy sklepie tabletki, myśląc, że to cukierki! Chwilę potem straci przytomność i w ciężkim stanie trafi do szpitala!

Teraz te dramaty, które gramy to będzie coś niesamowitego! Ja płakałam jak czytałam scenariusz w domu. Przełożyliśmy to już na wizję. Dzieci są w to wmieszane i tu wielki ukłon dla nich, bo są niesamowite. A przecież dzieci ciężko jest wyreżyserować, one są bardzo naturalne na planie. Ta moja Lenka zagrała tak, że jestem z niej super dumna – powiedziała serialowa Kinga w ”Pytaniu na Śniadanie”.

Czy lekarze zdołają uratować małą Lenkę, która przez nieostrożność rodziców i nieodpowiedzialnego sklepikarza wyląduje w szpitalu? Przekonamy się już niebawem!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×