"M jak miłość" odcinek 1198. Andrzejek ma żonę i dziecko? Co na to Marzenka?

Marzenka i Andrzejek w "M jak miłość" mają się ku sobie, ale wkrótce coś może zepsuć ich wzajemną relację. Czy bokser ukrywa rodzinę?

Multimedia

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1198. W PONIEDZIAŁEK, 8.02.2016 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Czy Marzenka (Olga Szomańska) pozna tajemnicę, którą skrywa przed wszystkimi Andrzejek (Tomasz Oświeciński)? Jej niepokój wzbudza tajemnicza kobieta, z którą przez telefon będzie rozmawiał jej ukochany.

W 1198. odcinku ''M jak miłość'' Marzenka podsłucha telefoniczną rozmowę Andrzejka z tajemniczą kobietą. Wniosek jest jeden - ukochany ukrywa przed wszystkimi, że ma żonę i dziecko! Na dodatek Marzenka znajduje zdjęcie, na którym jest blondynka z córką. Czy to koniec jej związku z Andrzejkiem?

Prawda szybko wyjdzie na jaw. Marzenka postanawia pojechać razem z Anną (Tamara Arciuch) pod adres zapisany na odwrocie znalezionej fotografii. Tam poznaje Jolę Lisiecką, która jest... żoną brata Andrzejka, który wyjechał do Irlandii w poszukiwaniu pracy. Siłacz pomaga samotnej kobiecie i bratankowi.

- Andrzejek nie ukrywa drugiej żony, ale ma tajemnicę, z której nie jest dumny do końca. Jest uczciwym, szczerym facetem, który zawsze mówi co myśli. Jak kocha, to na zabój. Marzenka robi aferę o nic. Coś tam zobaczyła, coś tam usłyszała. I resztę historii sobie dopisała - przyznał Tomasz Oświeciński w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

CZYTAJ TAKŻE:

"M JAK MIŁOŚĆ". PIOTREK TRAFI DO WIĘZIENIA! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"M JAK MIŁOŚĆ". IZA WRACA DO BYŁEGO CHŁOPAKA. CO Z MARCINEM? [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×