"M jak miłość" odcinek 1206. Joasia chce złapać Tomka na dziecko! [ZDJĘCIA]

Tarnowska tak bardzo pragnie dziecka, że jest gotowa zrobić wszystko, by zajść w ciążę i zatrzymać ukochanego przy sobie!

Multimedia

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1206. WE WTOREK, 8.03.2016 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Joasia tak bardzo marzy o dziecku z Tomkiem, że jest w stanie zrobić absolutnie wszystko, by zajść w ciążę. Niestety, Tarnowska gotowa jest okłamać ukochanego i podstępem zatrzymać go przy sobie!

W 1206 odcinku "M jak miłość", Joasia pod wpływem swojego ojca postanowi odstawić pigułki antykoncepcyjne. Adam Tarnowski bardzo chce zostać dziadkiem i popiera decyzję córki o zajściu w ciążę. Kiedy Tarnowski odwiedzi Joasię, wręczy jej pudełeczko witamin, wszak przyszła mama musi o siebie dbać i zdrowo się odżywiać. Joasia wykorzysta jednak prezent od ojca w inny sposób!

CZYTAJ TAKŻE:

"M JAK MIŁOŚĆ". JOASIA TRAFI DO SZPITALA? CO SIĘ STAŁO? [ZDJĘCIA]
"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1202. PORÓD AGNIESZKI. TOMEK MA CÓRKĘ! [ZDJĘCIA]

Tarnowska podmieni swoje pigułki antykoncepcyjne na witaminy, tak by Tomek o niczym się nie dowiedział! Jak podaje "Tele Tydzień", Joasia będzie dręczona przez wyrzuty sumienia, ale marzenie o dziecku okaże się w tym przypadku silniejsze. Niedługo potem, Joasia na oczach Chodakowskiego zażyje fałszywą tabletkę, po czym zaciągnie ukochanego do łóżka.

Co wydarzy się dalej? Czy Tarnowskiej uda się zajść w ciążę i jak na jej oszustwo zareaguje Tomek? Przekonamy się już niebawem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • nieznana (gość)

    Tomek powinien byc z asia a agnieche wymazac ze swojego zycia od samego poczatku go oklamywala to niech teraz sama sobie radzi ze swoja niby curunia

    17.02.2016 12:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×