"M jak miłość" odcinek 1211. Joasia przyłapuje Tomka u Agnieszki! Pozna prawdę? [ZDJĘCIA]

Tajemnica Agnieszki i Tomka wreszcie wyjdzie na jaw? Czy Joasia dowie sie, że to Tomek jest ojcem córki Agnieszki? Zobacz, co wydarzy się w 1211. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1211. WE WTOREK, 29.03.2016 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Nagła choroba Helenki (Krystian Drescher) może stać się doskonałą okazją ku temu, aby Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) w końcu poznała prawdę i dowiedziała się, że to Tomek (Andrzej Młynarczyk) jest ojcem dziewczynki.

W 1211. odcinku "M jak miłość" córka Agnieszki (Magdalena Walach) dostaje bardzo wysokiej gorączki. Zdenerwowana młoda mama dzwoni do Tomka i prosi o pomoc. Boi się, że coś złego dzieje się z dzieckiem. - Helenka ma ponad 40 stopni, czekam na lekarza, umieram ze strachu! - mówi Olszewska. Tomek także zaczyna się martwi. Decyduje się okłamać Asię i pojechać do córki. - Bardzo mi przykro, muszę podjechać do firmy... Przepraszam! - powiadamia ukochaną.

Joanna traci zaufanie do Tomka. Na dodatek, porządkując prezenty, jakie Tomek przywiózł z Barcelony, zobaczy chustkę i od razu pomyśli, że jest dla Agnieszki. Uświadomi sobie, że Tomek zbyt często odwiedza Olszewską i zacznie podejrzewać, że ma z nią romans! Postanawia pojechać do Agnieszki.

Tymczasem, stan Helenki poprawia się. - Mała czuje się już lepiej, niepotrzebnie spanikowałam, sorry... Nie sądziłam, że będę taką histeryczną mamą! Temperatura po syropie spadła, lekarz stwierdził, że to trzydniówka… - wyjaśni Tomkowi Agnieszka. Policjant wykorzystuje więc okazję i zdradza matce swojej córki, że w czasie świąt chciałby się oświadczyć Joannie. Czy przyszła narzeczona przyłapie go na kłamstwie? Dowie się, że Helenka jest jego dzieckiem?

CZYTAJ TAKŻE:

"M JAK MIŁOŚĆ". JOASIA TRAFI DO SZPITALA! CO SIĘ STAŁO? [ZDJĘCIA]
"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1211. TOMEK WYBIERA PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY! [ZDJĘCIA]

Zobacz galerię

Rafał Mroczek o rozstaniu Pawła i Ali:

Komentarze

Skomentuj
  • emerytinspe (gość)

    Wątek z Chodakowskim CeBeeSiem i rudą prokurator jest tragiczny. On pojechał do Szczecina żeby się ostatni raz pożegnać a potem ona przyjechała, żeby też jeszcze ostatecznie się pożegnać i jak się to skończyło - wiadomo. Panią prokurator w tym serialu to nie miał chyba tylko stary Mostowiak i Kisiel.

    30.03.2016 16:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×