"M jak miłość" odcinek 1214. Iza wraca i spędza noc z Marcinem! Czy Artur się zemści? [ZDJĘCIA]

Iza na kilka dni zniknęła i próbuje w spokoju uporządkować swój świat - bo czeka ją trudny wybór.

Multimedia

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1214. W PONIEDZIAŁEK, 11.04.2016 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Marcin (Mikołaj Roznerski) sprawia, że serce Izy (Adriana Kalska) bije jak szalone, za to Artur (Tomasz Ciachorowski) pragnie otoczyć ją opieką i spędzić u jej boku resztę życia. Którego z mężczyzn wybierze w końcu piękna pani kurator?

W 2014. odcinku "M jak miłość" Marcin, szukając Izy, wybierze się pod Warszawę – do jej ciotki (Anna Tomaszewska). Seniorka nie powita go miło. - Iza powiedziała, żebym pod żadnym pozorem nie wpuszczała pana do domu! Sama wpuściła pana do swojego życia i kiepsko się to dla niej skończyło, co? (…) Pan sobie daruje te czarujące uśmiechy… Na mnie nie robią wrażenia! - wskaże kobieta.

W końcu ciotka Izy zaprosi jednak Chodakowskiego na herbatę i poradzi, by napisał list - który obieca kuzynce przekazać. - Nie przyszło wam do głowy, że zapędziliście dziewczynę w kozi róg? I pan, i ten jej... Artur? Po prostu nie chce z wami rozmawiać. Po tym wszystkim, co się stało... ma prawo.

CZYTAJ TAKŻE:

"M JAK MIŁOŚĆ". ALA I PAWEŁ BĘDĄ MIELI DZIECKO? [ZDJĘCIA]
"M JAK MIŁOŚĆ". ANDRZEJ RZUCA PAULINĘ! BUDZYŃSCY WRÓCĄ DO SIEBIE? [ZDJĘCIA]

Kilka godzin później Iza zdecyduje się na trudną rozmowę z Arturem. - Wybrałaś jego, prawda? Wybrałaś Marcina? Nie rób tego, ten facet tak naprawdę cię nie chce… Kocha swoją zmarłą żonę czy narzeczoną… I nigdy nikogo nie pokocha tak, jak kochał tamtą kobietę. - tłumaczy Artur, który po rozstaniu z narzeczoną załamie się i trafi do baru. Po kilku drinkach wyzna barmanowi, że pragnie zemsty.

- Pewnie słyszysz tu od klientów różne… różności?
- Owszem, proszę pana...
- A czy jakiś klient kiedykolwiek powiedział ci, że… chce kogoś zabić? Powiedział? Po minie widzę, że nie...

Tymczasem Iza pojedzie prosto do Marcina... I to właśnie w jego ramionach spędzi kolejną noc. - Jesteś… Jak to dobrze, że się odnalazłaś! - wyzna Chodakowski.

Co wydarzy się dalej? Czy Iza będzie z Chodakowskim naprawdę szczęśliwa? Czy Artur spróbuje młodej parze zaszkodzić?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×