"M jak miłość" odcinek 1215. Ala i Paweł będą mieli dziecko? [ZDJĘCIA]

Czy Ala i Paweł będą mieli dziecko? W "M jak miłość" zdarzy się cud i Zduńcy dadzą Basi rodzeństwo?

Multimedia

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1215. WE WTOREK, 12.04.2016 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Ala (Olga Frycz) i Paweł (Rafał Mroczek) już od jakiegoś czasu myślą o tym, aby dać Basi (Gabriela Raczyńska) brata albo siostrę. Okazało się jednak, że Ala może mieć duże problemy z zajściem w kolejną ciążę. Czy jednak przeciwności uda się pokonać?

W 1215. odcinku "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) prosi Alę, aby ta zaopiekowała się jej córeczką Hanią (Maja Marczak). Widząc, jak żona zajmuje się dzieckiem, Paweł znów zapragnie zostać ojcem. Zduński zacznie więc ponownie namawiać Alę na dziecko.

- Nic z tego. Pamiętasz, co mówił lekarz? - zwróci się do męża Ala. Paweł jest jednak w stanie zrobić wszystko, aby spełnić swoje marzenie o prawdziwej rodzinie. - Powiedz "tak" - poprosi, a kiedy Ala w końcu się zgodzi, nie będzie krył radości. - Zrobiłaś mi najpiękniejszy prezent jaki dostałem w życiu! - wskazuje Zduński.

Ala uprzedza jednak męża, że podczas ciąży będzie nieznośna, opuchnięta, obolała i gruba! - Seks będzie już tylko wspomnieniem - westchnie Zduńska. Paweł nie zniechęci się. Wręcz przeciwnie! - W takim razie musimy się nacieszyć na zapas - powie i zaprowadzi żonę do sypialni...

CZYTAJ TAKŻE:

"M JAK MIŁOŚĆ". MATKA FRANKA ŚMIERTELNIE CHORA!
"M JAK MIŁOŚĆ". ZARĘCZYNY ASI I TOMKA [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×