"M jak miłość" odcinek 1227. Asia wraca do Tomka! Będą już razem? [ZDJĘCIA]

Życie Asi i Tomka wywróciło się do góry nogami. Po wypadku Tarnowska zamieszkała z Wojtusiem w Grabinie. Chodakowski jednak cały czas walczy o ukochaną. Asia w końcu zgadza się wrócić do Warszawy, ale stawia warunki. Czy Tomek zgodzi się na taki układ?

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1227. - TVP2, wtorek, 31.05.2016, godz. 20:40

Po długim czasie Tomek (Andrzej Młynarczyk) postanowił powiedzieć Asi (Barbara Kurdej-Szatan), że to on jest ojcem Helenki (Ola Trojanowska). Tarnowska była wstrząśnięta tą informacją. Na domiar złego wieczorem, kiedy Asia, spacerując po mieście, próbowała pozbierać swoje myśli została napadnięta. Tarnowska rzuciła się za złodziejem i wpadła prosto pod koła rozpędzonego samochodu.

CZYTAJ TAKŻE:
"M JAK MIŁOŚĆ". ASIA WYPROWADZA SIĘ DO GRABINY! TO JUŻ KONIEC ZWIĄZKU ASI I TOMKA? [ZDJĘCIA]
"M JAK MIŁOŚĆ". AGNIESZKA OBIECUJE ASI, ŻE ZNIKNIE Z ICH ŻYCIA [ZDJĘCIA]

Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Całe szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń i szybko mogła wrócić do domu. Tarnowska nie chciała jednak wracać do mieszkania Tomka. Asia razem z Wojtusiem (Feliks Matecki) zatrzymała się w Siedlisku Anny (Tamara Arciuch) w Grabinie. Tomek jednak cały czas starał się odzyskać zaufanie ukochanej.

W 1227. odcinku "M jak miłość" Asia podejmuje decyzję o powrocie do Warszawy. Chodakowski przywozi Tarnowską i syna do domu, ale tam czeka go niespodzianka. Jak informuje "Świat Seriali" Asia zaprasza Agnieszkę (Magdalena Walach) i stawia warunki.

– Jeśli chcemy przejść przez to razem, to musisz pamiętać o jednym - Helenka to twoje dziecko, ale rodziną jesteśmy my. A mówię ci o tym, bo najbardziej mnie zabolała i ciągle mnie boli twoja nielojalność. To, że byłeś lojalny wobec Agnieszki, a nie wobec mnie – Tarnowska zwraca się do Tomka.

– Powinniście ustalić, na jakich zasadach i w jakim stopniu Tomek będzie brał udział w życiu Helenki. Ja nie chcę i nie będę się w to wtrącać. Mam tylko jedną prośbę. Chciałabym, żeby to w miarę możliwości faktycznie był udział w życiu Helenki, a nie...
– A nie w moim – wtrąca się Agnieszka.

Olszewska i Chodakowski w pełni zgadzają się z warunkami postawionymi przez Asię.

Czy takie warunki sprawią, że wszyscy troje będą w końcu szczęśliwi?

Zobacz galerię

Rafał Mroczek o rozstaniu Pawła i Ali:

Komentarze

Skomentuj
  • babcia (gość)

    tak powinno byc , dziecko jest nic niewinne , gdyby Agnieszka trochę myślała do tego by nie doszło.Zawsze w każdym związku powinno być zaufanie albo albo nie zawracać komuś głowy, atak tyle osób poszkodowanych

    10.05.2016 16:34
  • Waldi (gość)

    Uważam że Asia Ma Prawo stawiać warunki Tomkowi po tym co on jej zrobił powinien był od początku wyznać Asi i dzieciom Prawdę o Helence a Nie okłamywał wszystkich tyle miesięcy na prośbę Agnieszki. Tomek powinien uczestniczyć w życiu Helenki ale nie w życiu Agnieszki. Pozdrawiam

    05.05.2016 18:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×