"M jak miłość" odcinek 1259. Marcin ucieka z więzienia! Kto mu pomoże? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Naomi została zamordowana, a Marcin, który próbował ją uratować, trafił do aresztu. Dla policji okazał się podejrzanym numer jeden. Co będzie dalej? Sprawdź, co wydarzy się w 1259. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1259. W PONIEDZIAŁEK, 5.12.2016 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Marcin (Mikołaj Roznerski) podejrzany o zabójstwo Naomi (Mayu Gralińska - Sakai) spędził za kratkami całą noc, a następnego dnia Budzyński (Krystian WIeczorek) nie będzie miał dla niego dobrych wiadomości. - Policja znalazła w twojej komórce sms od Naomi. Jego treść może sugerować, że... byliście kochankami. "Nie można dłużej żyć w takim kłamstwie. Kończę z tą chorą miłością"... - oznajmi Andrzej.

Chodakowski powtórzy później swoje zeznania przed prokuratorem:
- Jestem pewien, że sprawcą jest Mariusz Korczyński! Był kochankiem Naomi i wcześniej też był wobec niej agresywny…
- Zostało ustalone, że pan Mariusz Korczyński całe popołudnie pracował w swoim gabinecie. Widziało go co najmniej dwóch pracowników...
- odpowie mu mężczyzna.
- Jasne! Zapłacił im, to go widzieli!

Budzyński poinformuje Marcina, że musi spędzić w areszcie... aż trzy kolejne miesiące! Zanim Chodakowski wróci za kratki, policja zawiezie go jednak na ostry dyżur, aby lekarz opatrzył jego ranę z parku. Chłopak wykorzysta okazję… i ucieknie ze szpitala, skacząc przez okno! Policja od razu zacznie zbiega szukać i wystawi list gończy. Marcin będzie miał jednak szczęście i kilka dni później, jadąc autostopem, dotrze w końcu do Grabiny, gdzie pomoc zaoferuje mu Andrzejek (Tomasz Oświeciński).
- Gdybyś tylko pożyczył mi trochę kasy… Zaraz sobie pójdę w diabły!
- Trzeba by zmienić ten opatrunek…
- Mam ważniejsze sprawy na głowie…
- Musimy cię gdzieś schować!

Niespodziewanie, w Grabinie chłopak odkryje także, że ma jeszcze jedną oddaną przyjaciółkę - Barbarę Mostowiak (Teresa Lipowska).
- Pani Basiu, ja tego nie zrobiłem, przysięgam…
- Nie tłumacz się, ja ci wierzę! Bo znam się na ludziach i wiem… Po prostu wiem i wierzę, że to nie ty. Powiedz lepiej, jak mogę ci pomóc?(…) Nie martw się, nie powiem nikomu, nawet Luckowi! I pamiętaj, gdybyś czegoś potrzebował, zawsze możesz na mnie liczyć…

Marcina zobaczy jednak Natalia (Marcjanna Lelek) i choć nie spróbuje go aresztować, od razu zacznie robić Barbarze wymówki. - Babciu, co ty robisz? Marcin jest poszukiwany, a każdy, kto udziela mu pomocy… Czy ty wiesz, że możesz mieć z tego powodu poważne kłopoty?... I ja też! - wskaże.

Szczęśliwie Chodakowski zniknie jednak z Grabiny jeszcze tego samego dnia – znów dzięki pomocy niezawodnego Andrzejka. Siłacz odda przyjacielowi część swoich ubrań oraz pieniądze, które odłożył na wesele. I do tego wpadnie na pomysł, że Marcin może zatrzymać się na kilka dni u jego bratowej – Joli.

Tymczasem Chodakowski tuż po powrocie do stolicy spotka się z Izą (Adriana Kalska). Tym razem czeka go rozczarowanie. Ukochana wcale nie wierzy w jego niewinność.
**- Dlaczego mnie oszukiwałeś, prowadziłeś podwójną grę – z nią i ze mną? A ja tak ci ufałam…
- Nie oszukiwałem cię! Naomi miała kłopoty, obiecałem jej, że nikomu o tym nie powiem…
- Marcin, czy ty sam siebie słyszysz?! To jakiś absurd!
- Boże, Iza… Jeśli nawet ty mi nie wierzysz…
- Nie wiem już, co jest prawdą, a co kłamstwem…*

Co wydarzy się dalej? Czy Marcin udowodni w końcu, że zabójcą Naomi jest jej kochanek? A jeśli nie… jak długo zdoła ukrywać się przed policją?

M JAK MIŁOŚĆ - CZYTAJ TAKŻE:

MARCIN ZABIŁ NAOMI? PRZED CHODAKOWSKIM TRUDNE CHWILE! [WIDEO+ZDJĘCIA]
ULA BĘDZIE MIAŁA ROMANS Z WERNEREM? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Szok (gość)

    To co sie dzieje już w tym filmie to szok cały czas ten marcin nie możecie dac mu spokój ...

    02.12.2016 21:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×