"M jak miłość" odcinek 1265. Marcin zostaje postrzelony! Co z nim będzie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Problemów Marcina ciąg dalszy. Czy Chodakowski w końcu dowiedzie, że jest niewinny, a karę poniesie prawdziwy zabójca Naomi - Mariusz? Zobacz, co wydarzy się w 1265. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1265. WE WTOREK, 27.12.2016 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Marcin (Mikołaj Roznerski) został wplątany w śmierć Naomi (Mayu Gralińska - Sakai). Wie, że prawdziwym zabójca jest Mariusz (Mariusz Witkowski), dlatego postanowił uciec z więzienia i szukać sprawiedliwości na własną rękę. Zdaje sobie też sprawę, że Artur (Tomasz Ciachorowski) zrobi wszystko, aby zniszczyć związek Marcina z Izą (Adriana Kalska).

Marcin postanowi pojechać do willi Mariusza. Zrobi to w przebraniu dostawcy pizzy i spotka się z żoną Mariusza. Chodakowski wypyta Korczyńską (Dominika Markuszewska) o to, jaki jest jej mąż - czy przejawia skłonności do agresji. Zapyta też, czy wiedziała o romansie Mariusza z Naomi. Nagle do mieszkania wpadnie Mariusz!

W 1265. odcinku "M jak miłość" Korczyński widząc Marcina, wyciągnie broń i wyceluje jego kierunku. Chodakowski zostanie postrzelony! Trafiony w rękę ucieknie, a półprzytomnego znajdzie Agnieszka (Magdalena Walach) i wiele ryzykując spróbuje mu pomóc. Tymczasem, Korczyńska po tym, jak dowiedziała się o romansie męża, zanosi na policję rzeczy należące do Naomi, które Mariusz ukrył w garażu. Prawdziwy morderca wreszcie zostaje aresztowany, a Marcin - oczyszczony z zarzutów. Chodakowski spotka się z Izą i powie jej, jak bardzo go zawiodła, wątpiąc w jego niewinność.

M JAK MIŁOŚĆ - CZYTAJ TAKŻE:

MARCIN UCIEKA Z WIĘZIENIA! KTO MU POMOŻE? [WIDEO+ZDJĘCIA]
CO JESZCZE WYDARZY SIĘ W POLSKICH SERIALACH? TELEMAGAZYN.PL PRZEWIDUJE! [GALERIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Inka (gość)

    Dobranoc

    13.12.2016 22:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×