"M jak miłość" odcinek 1266. Nowa bohaterka na Nowy Rok! Kim jest Julia Kryszak? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W "M jak miłość" nowa bohaterka i romantyczne wyznania. Kim jest Julia Kryszak? Zobacz, jak bohaterowie serialu rozpoczną 2017 rok!

Multimedia

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1266. W PONIEDZIAŁEK, 2.01.2017 O GODZ. 20:40 W TVP2!

W premierowych odcinkach "M jak miłość" Werner (Jacek Kopczyński) przekona Annę (Tamara Arciuch), by na kilka miesięcy wyjechała z nim do Nicei, a siedlisko zostawiła pod opieką Uli (Iga Krefft). - Sama mówiłaś, że się o nią martwisz, że dziewczyna nie wierzy w siebie i że przydałoby się jej jakieś wyzwanie... A to jest wyzwanie! I to jakie! Poza tym, będzie miała pomoc. Jest Marzenka, Andrzejek... - powie.

Iza (Adriana Kalska) kolejny raz spróbuje za to odzyskać Marcina (Mikołaj Roznerski). - Nie dajesz mi żadnych szans… Proszę cię, porozmawiaj ze mną!(…) Przynajmniej pozwól mi się wytłumaczyć! Chyba po tym, co było między nami… mam do tego prawo! Czy Chodakowski wybaczy w końcu ukochanej, że w niego zwątpiła i zgodzi się, by Iza powróciła do życia jego i małego Szymka?

Paulina namiesza w życiu Marcina! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tymczasem Jacek (Jan Wieczorkowski) wyzna Asi (Barbara Kurdej-Szatan) miłość! Kilka godzin później biznesmen romantyczne słowa jednak odwoła.
- Nie wiem, co mnie wczoraj naszło... Po prostu o jeden drink za daleko! Jakichś głupot ci nagadałem… Nasłuchałaś się, co?
- No właśnie tak sobie pomyślałam, że lekko przesadziłeś z tą margaritą…
- Zdecydowanie! Zapomnij o tym, co mówiłem!

Miłosne problemy będzie miała także Agnieszka (Magdalena Walach). Znajomy pediatra - Karol (Tomasz Nosiński) – wyzna, że nadal pragnie podbić jej serce. Olszewska kolejny raz go odrzuci.
- Po prostu nie chcę teraz żadnego związku!
- Teraz? To znaczy, że może kiedyś, w przyszłości...
- Nie wiem... Nie wymagaj ode mnie deklaracji, bo nie chcę składać obietnic bez pokrycia!

W finale: spotkanie z nową bohaterką! Paweł (Rafał Mroczek) zatrudni w końcu w swojej firmie sekretarkę - Julię Kryszak (w tej roli Joanna Kuberska). Gdy dziewczyna przyjdzie, aby podpisać umowę o pracę, Zduński rzuci z rozmarzonym uśmiechem: - Z nieba mi pani spadła…

Czy Ala, widząc urodę Julii, będzie równie zachwycona?

Zobacz galerię

Justyna niczym lokalna femme fatale. Odbije faceta Uli? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×