"M jak miłość" odcinek 1274. Ewa jest w ciąży! Rodzina Mostowiaków znowu się powiększy [WIDEO+ZDJĘCIA]

Jakiś czas temu pisaliśmy o tajemniczym odcinku "Kulisów serialu M jak miłość", w których twórcy serialu wyraźnie zasugerowali, że Ewa i Marek będą mieli dziecko! Niewielu wierzyło, że ten scenariusz jest możliwy, a jednak! Już w 1274. odcinku "M jak miłość", żona Marka Mostowiaka, odkryje, że jest w ciąży.

Multimedia

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1274. WE WTOREK, 31.01.2017 O GODZ. 20:40 W TVP2!

To już pewne! Marek i Ewa z "M jak miłość" już wkrótce zostaną rodzicami. Podejrzenia fanów serialu, którzy po jednym z ostatnich odcinków "Kulisów serialu M jak miłość" zatytułowany "Ewa w opałach", byli przekonani o stanie błogosławionym Ewy, okazały się prawdą.

CZYTAJ TAKŻE:

Marek i Ewa będą mieli dziecko? Kisielowa zdradziła tajemnice produkcji! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Już w 1274 odcinku "M jak miłość", żona Marka źle się poczuje. Kobieta w tajemnicy przed mężem kupi test ciążowy. Jak się niedługo potem okaże, wynik testu będzie pozytywny! Chcąc mieć stu procentową pewność, Ewa zdecyduje się również na badania w klinice. Co ciekawe, rodzina Mostowiaków będzie podejrzewać, że dziwne zachowanie i złe samopoczucie Ewy zwiastują nawrót choroby! Ciąża to w końcu ostatnia rzecz jakiej można byłoby spodziewać się po chemioterapii, którą przeszła Mostowiaczka.

Jak Marek i rodzina Mostowiaków zareagują na wiadomość o ciąży? Przyszły tata będzie w szoku. W końcu lekarze twierdzili, że jego żona nie będzie mogła mieć już dzieci. -Lekarze czasem się mylą - odpowie mu Ewa.

CZYTAJ TAKŻE:

Nowa bohaterka na Nowy Rok! Kim jest Julia Kryszak? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • o (gość)

  No

  31.12.2016 04:11
 • lola (gość)

  Super ;)))

  29.12.2016 17:58
 • MM (gość)

  fajnie

  29.12.2016 11:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×