"M jak miłość" odcinek 1285. Natalia pomaga pobitej przez męża Glińskiej. Grozi jej niebezpieczeństwo? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Policjantka Natalia musi wkroczyć do akcji! Kolejny raz będzie musiała stawić czoła niebezpiecznemu Glińskiemu. Sprawdź, co wydarzy się w 1285. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1285. W PONIEDZIAŁEK, 13.03.2017 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Natalię (Marcjanna Lelek) czeka trudne wyzwanie... Matka Darka (Grażyna Strachota) zdradzi dziewczynie, że korzysta z pomocy słynnego wróżbity, który twierdzi, że ma informacje o jej zaginionym synu. - On opowiada o Darku tak, jakby go dobrze znał... I może już dziś uda mu się ustalić konkretnie, gdzie jest Darek, co się z nim dzieje! Kiedyś też w takie rzeczy nie wierzyłam, ale teraz... Wiem, że z kart można dużo wyczytać... - powie Katarzyna, a Mostowiakówna od razu zrozumie, że seniorka padła ofiarą oszusta. Czy zdoła kłamcę zdemaskować i przekona matkę Darka, że kontaktując się z wróżbitą popełniła błąd?

Namiętny pocałunek Magdy i Andrzeja! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1285. odcinku "M jak miłość" w pracy Natalia trafi za to na rodzinny dramat. Młoda policjantka będzie musiała pomóc Glińskiej (Hanna Kochańska) - pobitej przez byłego męża. - Przyjechał wczoraj wieczorem i nie wiem, pił chyba całą noc... I z samego rana powiedział, że zabiera Kubę do Niemiec... A jak się nie zgodziłam, to... szału dostał, z pięściami się rzucił... cudem udało nam się wyrwać… Uciekłam z Kubą do sąsiadów…

Kobieta kolejne dni spędzi w szpitalu, a małego Kubę (Adam Tomaszewski) przygarną Paweł (Rafał Mroczek) z Alą (Olga Frycz) . Tymczasem Gliński (Grzegorz Kucias) odkryje, że jego syn zamieszkał u przyjaciół w Warszawie i zacznie całą rodzinę śledzić. W końcu, gdy Ala będzie z chłopcem sama, brutalnie Zduńską zaatakuje! Szczęśliwie, sekundę później do domu wróci Paweł i od razu rzuci się ukochanej na ratunek. Czy zdoła zatrzymać Glińskiego i uchroni Kubę przed porwaniem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Waldi (gość)

    1.Rozumiem Matkę Darka co musi teraz czuć po jego zniknięciu mam nadzieje że Darek się odnajdzie cały i zdrowy. 2.Mam też nadzieje że Natalia jako policjantka pomoże Glińskiej i jej synowi wyzwolić się z pod wpływu Glińskiego zaborczego i niebezpiecznego męża i ojca. Mam też nadzieje że Gliński pójdzie do wiezienia na długie lata a jego żona i syn zaczną nowe życie bez Glińskiego i bez jego wpływu na nich.

    13.03.2017 08:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×