"M jak miłość" odcinek 1329. Żałoba u Mostowiaków po śmierci Lucjana [ZDJĘCIA]

W 1329. odcinku "M jak miłość" Mostowiakowie dowiedzą się o śmierci Lucjana. Po tej tragicznej wiadomości do Grabiny zjedzie się cała rodzina, by wspierać Basię w najtrudniejszych chwilach. Kto się pojawi? Zobacz zdjęcia.

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1329. - TVP2, we wtorek, 14 listopada 2017, godz. 20:40

Już niebawem w "M jak miłość" umrze Lucjan Mostowiak, w którego wcielał się niezapomniany Witold Pyrkosz. O poranku w 1329. odcinku "M jak miłość" Mostowiakowie odbiorą telefon ze szpitala z informacją o śmierci nestora rodu. W ciągu kolejnych godzin do Grabiny przyjeżdża niemal cała rodzina, by wspierać Basię w najtrudniejszych chwilach. W szpitalu pielęgniarka przekaże Barbarze list, który w ostatnich godzinach życia napisał jej mąż.

Basiu, chce się z Tobą pożegnać, ale nie płacz, moja kochana, bo uśmiecham się do Ciebie i z całego serca dziękuję za wszystkie szczęśliwe chwile i lata... Niczego, Basiu, nie żałuję - za mną dobre i spełnione życie... No już... nie becz i uśmiechnij się do mnie ja przecież nadal jestem... zawsze będę... w Twoim sercu - Lucek

Lucjan odchodzi. "Odgrażał się, że ucieknie ze szpitala, miał dość leżenia" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy zobaczymy pogrzeb Lucjana w "M jak miłość"? Według najnowszych informacji w serialu nastąpi przeskok w czasie, co oznacza, że wydarzenia w kolejnym odcinku będą rozgrywać się kilka tygodni po śmierci Mostowiaka.

W galerii możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia z żałoby u Mostowiaków po śmierci Lucjana.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Alek góra (gość)

  Witold pyrkosz R.I.P

  26.03.2018 21:49
 • Alek góra (gość)

  Witold pyrkosz R.I.P

  26.03.2018 21:49
 • Waldi (gość)

  Wielka szkoda że Pana Witolda Pyrkosza nie ma już wśród nas to był aktor wielkiej klasy jakich już niestety jest mało. szkoda że Aktorzy czy ludzie z innych dziedzin którzy coś zrobili do czegoś się przyczynili tak szybko odchodzą nas szczęście zostaje po nich ich dorobek oraz pamięć póki o tych osobach pamiętamy to ich pamięć nie zginie i mam nadzieje że zawsze będziemy o tych ludziach pamiętać w Przeddzień święta wszystkich świętych czuję jeszcze większą wieź z tymi ludźmi i ich rodzinami ci ludzie pozostaną na zawsze w mojej pamięci i sercu. teraz chciałbym wrócić do Pana Witolda a dokładniej do granej przez niego postaci Lucjana Mostowiaka którego ja bardzo lubiłem Postać Lucjana była dla mnie wzorem dziadka i Ojca Oraz męża który wspierał swoją rodzinę w każdej sytuacji był dal niej opoką zawsze powiedział dobre słowo. Postać Lucjana wnosiła tyle ciepła do tego serialu będzie mi Tej postaci Lucjana a co za tym Idzie również Pana Witolda Bardzo brakowało bez Pana Witolda i Postaci Lucjana Mostowiaka ten serial dużo stracił.

  31.10.2017 20:25
 • dominika (gość)

  Dlaczego on taki radosny dlaczego tak szybko dlaczego on pozdrawiam

  29.10.2017 21:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×