"M jak miłość" odcinek 1378. Ula ucieknie i zerwie kontakt z rodziną! Co będzie z siedliskiem? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Ula z "M jak miłość" jaszcze przed wakacjami postanowiła zerwać z Jankiem i spróbować szczęścia u boku Bartka - brata Andrzejka. Ich znajomość szybko przerodziła się w coś więcej, a Mostowiaczka w 1378. odcinku "M jak miłość" zdecyduje się na ucieczkę z ukochanym. Co z tego wyniknie? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

Związek Uli (Iga Kreft) i Janka (Tomas Kollarik) to już przeszłość. Mostowiaczka straciła głowę dla kryminalisty Bartka (Arkadiusz Smoleński). Mimo wielu wątpliwości, Ula zdecydowała się na związek z bratem Andrzejka. Jej decyzja nie spotkała się jednak ze zrozumieniem ze strony rodziny. Tak naprawdę tylko Anna (Tamara Arciuch) wspierała siostrzenicę w miłosnych rozterkach. Niestety w "M jak miłość" po wakacjach 2018 Ula całkowicie oszaleje na punkcie Bartka, przez co doprowadzi siedlisko na skraj ruiny!

Młoda gwiazda "M jak miłość" pokazała chłopaka. Jak wygląda? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W nowych odcinkach "M jak miłość" Bartek wyjdzie z więzienia i po kłótni kłótnię z Andrzejem spróbuje namówić Ulę, by uciekła z nim do Grabiny. Zachowanie Uli nie spodoba się Markowi (Kacper Kuszewski), który zapowie, że jeśli dziewczyna się nie opamięta przestanie jej pomagać.

Jak zareaguje Ula? Mostowiaczka w 1378. odcinku "M jak miłość" przystanie w końcu na propozycję nowego ukochanego i ucieknie z nim z Grabiny, tym samym zrywając wszelki kontakt z rodziną. Co będzie dalej i czy Anna, jako właścicielka siedliska będzie dalej tolerować tak nieodpowiedzialne zachowanie siostrzenicy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×