"M jak miłość" odcinek 1380. Iza decyduje się na ucieczkę od Artura! Marcin jej pomoże? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Iza jest w poważnym niebezpieczeństwie! Artur przetrzymuje ją i Maję w leśniczówce, z której kobieta nie widzi drogi ucieczki. Co zrobi? Sprawdź, co wydarzy się w 1380. odcinku serialu "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1380. w poniedziałek, 10.09.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Marcin (Mikołaj Roznerski) cały czas próbuje odnaleźć Izę (Adriana Kalska). Poprosił już o pomoc nianię, która do niedawna opiekowała się Mają (Anna Wierzchoń). Sąd - z braku dowodów - umożył w końcu postępowanie w sprawie jego włamania do Skalskich.

Nowa czołówka już jest! Kto śpiewa? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1380. odcinku "M jak miłość" Marcin - wspólnie z Anią (Maria Popławska) - odnajduje leśniczówkę, w której Artur (Tomasz Ciachorowski) przetrzymuje Izę oraz Maję. Roztrzęsiona Skalska decyduje się w końcu na ucieczkę od męża i prosi byłego ukochanego o pomoc.

Kobieta będąca w zmowie z Arturem doniesie mu o tym, że widziała, jak Iza rozmawiała z kimś przez telefon. Wściekły Artur rozkaże Izie spakować się i wsiąść z Mają do samochodu. Podczas postoju przy autostradzie, Iza poprosi spotkaną w toalecie kobietę o pożyczenie telefonu. - Jesteśmy w drodze do Hanoweru - powie i rozłączy się. Czy Marcinowi uda się ją odnaleźć i wyzwolić z rąk szaleńca?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×