"M jak miłość" odcinek 1380. Marcin wpada na trop Izy! Ania pomaga ukochanemu! [STRESZCZENIE ODCINKA+WIDEO]

Przed nami kolejne spotkanie z Izą i Marcinem w "M jak miłość". Bita, zastraszona i odurzona lekami przez Skalskiego przeżywa piekło, a Chodakowski wpada w końcu na jej trop. W poszukiwaniach towarzyszy mu Ania. Sprawdź, co wydarzy się w 1380. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1380. w poniedziałek, 10.09.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Marcin (Mikołaj Roznerski) odnajdzie w końcu leśniczówkę, o której wspomniała mu niania Mai (Anna Wierzchoń). W ślad za nim pojedzie na miejsce także Ania (Maria Pawłowska). Gotowa na wszystko, by ukochanego wspierać – nawet wbrew jego woli. - Skąd wiesz, co się wydarzy? Nie wiem, może... będziesz potrzebował świadka?(…) A zresztą, jest weekend, nudzi mi się... Jest wiosna, słońce świeci… Kto mi zabroni? Mogę jechać, dokąd tylko chcę!(…) Naprawdę chcę ci pomóc… - powie dziewczyna.

Iza decyduje się na ucieczkę od Artura! Marcin jej pomoże? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

W 1380. odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) rzeczywiście będzie w leśniczówce – razem z Arturem (Tomasz Ciachorowski). Mąż poda jej leki na sen, by nie sprawiała zbyt dużo kłopotów i cały czas będzie "ukochanej" groził. Skalska wymknie się jednak do lasu na krótki spacer i to wystarczy, by spotkała w końcu Marcina!
- Wiedziałam, czułam, że to ty... Tak na ciebie czekałam! Ja... tak cię przepraszam, Maja, ty przecież wiesz, że jest twoja… Artur te wyniki sfałszował…
- Wiem, no przecież wiem…

Zdesperowana dziewczyna opowie też, jak traktuje ją "oddany" mąż: - Zabrał mi dowód, paszport, komórkę… Daje mi jakieś leki... Chce nas wywieźć do Niemiec, już za tydzień... Musisz nam pomóc!

Chodakowski od razu wybuchnie wściekłością.
- Poczekaj tu, idę po Maję!
- Nie! Nie możesz tego zrobić!
- Dlaczego? O co tu chodzi? Dlaczego jeszcze z nim jesteś, dlaczego zgodziłaś się na ten cholerny ślub!?
- Nie wiesz do czego jest zdolny! Zagroził, że zabierze mi Maję, pozbawi mnie praw rodzicielskich... Groził nawet, że... mnie ubezwłasnowolni!
- Zabiję tego sukinsyna!
- Nie zostawię z nim dziecka, rozumiesz?!
- Proszę cię, nie... Artur, Boże... Nie rozumiesz? Przecież on cię może nawet zabić! Nie, posłuchaj, to trzeba zrobić inaczej…

Jaki plan obmyślą w końcu wspólnie Iza, Marcin oraz Ania? Czy Skalska odzyska dzięki niemu wolność? Przekonamy się już wkrótce!

Nowy mężczyzna w życiu Izy! Co z Marcinem? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×