"M jak miłość" odcinek 1380. Marysia nie ucieszy się z bliźniaczej ciąży Kingi? Jak Zduńscy poradzą sobie z czwórką dzieci? [ZWIASTUN+STRESZCZENIE ODCINKA]

Bracia Zduńscy są jak dwie krople wody tyle, że słodkiej i słonej. Pracowity, odpowiedzialny i od lat szczęśliwie zakochany Piotrek ma powody do uśmiechu. Za to Paweł wciąż wpada w kłopoty. A co czeka obu bliźniaków w 1380. odcinku "M jak miłość"? Sprawdźcie!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1380. w poniedziałek, 10.09.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W poniedziałek Kinga (Katarzyna Cichopek) pójdzie razem z mężem na kontrolne badania. Ginekolog nagle zacznie się wyjątkowo intensywnie wpatrywać w monitor...
- Coś nie tak z naszym dzieckiem?
- Nie z dzieckiem, tylko… z dziećmi. To ciąża bliźniacza.
- Będę miała... bliźniaki?
- Bez cienia wątpliwości!

Przyszli rodzice będą w szoku, a Piotrkowi z nadmiaru wrażeń aż zakręci się w głowie. Po powrocie do domu młodzi przekażą za to dobrą nowinę rodzinie. W oczach Barbary (Teresa Lipowska) znów zalśnią łzy - tym razem, ze szczęścia. Maria (Małgorzata Pieńkowska) od razu chwyci synową w ramiona:
- Gratuluję, kochanie! I z całego serca... współczuję! - powie, wiedząc ile pracy ją teraz czeka.

Iza decyduje się na ucieczkę od Artura! Marcin jej pomoże? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Kolejna „niespodzianka” nie będzie jednak dla Piotra już tak miła. Gdy Zduński zajrzy na chwilę do bistro, spotka w lokalu Katię. Dziewczyna weźmie go omyłkowo za brata... i powie o kilka słów za dużo. - No co ty? Swojej żony nie poznajesz? .

A gdy Piotrek dowie się o ostatnich „szaleństwach” Pawła – włącznie z jego trzecim ślubem - między bliźniakami wybuchnie ostra kłótnia!
- Czy tobie ta wóda już całkiem mózg wyżarła?!?
- Uważaj…
- Bo co, uderzysz mnie?! Mam dość, rozumiesz? Nie mogę patrzeć, jak wszystko rozpieprzasz! Punkt po punkcie!
- To nie patrz! Nie musisz się czuć odpowiedzialny za moje życie…
- Ty mnie do tego zmuszasz! Zachowujesz się jak skończony gnojek!
- Nic ci do tego... I odpieprz się ode mnie! Raz a dobrze!

Co wydarzy się dalej?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wieś za PRLu . (gość)

    Nie wiem dlaczego Marysia nie ucieszy z bliżniaczej ciąży Kingi ?. Marysia też pochodzi z wielodzietnej rodziny - dwie siostry Marta I Małgosia i brat Marek a za jej czasów na wsi też nie było lekko - PRLowska bieda , żywność na kartki a maszyny rolnicze nie każdy miał więc prace polowe wykonywał ręcznie a jeśli miał to za bony a Barbara musiała prać ciuchy i pieluchy ręcznie bo FRANIE weszły póżniej a trzeba dodać pracę w gospodarstwie tj dojenie krów bo nie było dojarek rąbanie drewna bo jaszcze nie było centralnego ogrzewania itd .

    08.09.2018 19:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×