"M jak miłość" odcinek 1381. Artur poważnie chory! To dlatego Marysia zgodzi się na ślub? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2018 Maria i Artur zbliżą się do siebie, ale Rogowski będzie musiał zmierzyć się też z chorobą. Szokującą diagnozę pozna też jego była żona. Czy to dlatego zdecyduje się ponownie wyjść za Artura?

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1381. w poniedziałek, 17.09.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Maria (Małgorzata Pieńkowska) rozwiodła się z Arturem (Robert Moskwa) po tym, jak Rogowski wdał się w romans z młodszą od siebie kobietą. Ostatnio jednak byli małżonkowie znowu zbliżyli się do siebie. W nowych odcinkach ich relacje bardzo się poprawią, ale Rogowski dowie się też, że może być poważnie chory...

Marta wróci na rodzinną uroczystość! Zostanie na dłużej? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Artur zacznie źle się czuć. Zacznie mieć zaburzenia widzenia i będzie odczuwał drętwienie kończyn. Po wizycie u znajomego neurologa, zostanie odesłany na rezonans magnetyczny. Tymczasem, Marysia umówi się z Kamilem (Radosław Krzyżanowski) na kolację, aby uczcić jego powrót do zdrowia.

"M jak miłość" - streszczenia odcinków w naszym serwise!

W 1381. odcinku "M jak miłość" Maria przyjdzie do Artura z prośbą, aby zaopiekował się Basią (Maja Wudkiewicz), gdy ona pojedzie do Warszawy. Przez przypadek zobaczy płytę z wynikami rezonansu. - Niestety, wyniki i rokowania nie są dobre. Mam liczne zmiany demielinizacyjne... - powie Rogowski. - Mam świetnego neurologa. Specjalizuje się właśnie w stwardnieniu rozsianym - spróbuje uspokoić byłą żonę. Maria postanowi odwołać spotkanie ze Starskim. Czy choroba Artura będzie tym, co zdecyduje o ponownym ślubie Rogowskich?

Barbara ponownie wyjdzie za mąż?! Teresa Lipowska odpowiada! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×