"M jak miłość" odcinek 1381. Barbara przygotowuje się do wyjazdu do USA! Odnajdzie Małgosię? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Czy Barbara z "M jak miłość" już wkrótce wyjedzie do USA? Już w 1381. odcinku serialu Dwójki seniorka rodu Mostowiaków rozpocznie intensywną naukę angielskiego! Jej plan odkryje jednak Marysia. Czy pozwoli matce wyjechać i rozpocząć poszukiwania Małgosi?

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1381. w poniedziałek, 17.09.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Małgosia (Joanna Koroniewska) to najmłodsza córka Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz), która wyjechała do Stanów Zjednoczonych, a tam miała wypadek samochodowy, po którym zniknęła bez śladu. Najprawdopodobniej dołączyła do sekty i boryka się z tajemniczą chorobą psychiczną. Brak wieści od Małgosi nie daje jednak spokoju Barbarze, która w 1381. odcinku "M jak miłość" rozpocznie intensywną naukę angielskiego! Pomoże jej w tym Lenka, która dostarczy prababci słownik i mini rozmówki. Plan Barbary odkryje jednak Marysia (Małgorzata Pieńkowska), która nie poprze zamiarów matki.

Nie umiesz kłamać... No powiedz, nikomu nic nie wygadam. Chcesz lecieć do Stanów? To jest bez sensu, naprawdę. Marta była tam kilka razy. Ma kontakt z jej lekarzem - powie Marysia.

Marysia nie ucieszy się z bliźniaczej ciąży Kingi? Jak Zduńscy poradzą sobie z czwórką dzieci? [ZWIASTUN+STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Czy zobaczymy ponownie Małgosię w "M jak miłość"? Joanna Koroniewska wielokrotnie zapewniała, że nie zamierza wracać do "M jak miłość". -Ten etap zakończyłam w swoim życiu, mimo wielu plotek na temat mojego rzekomego powrotu (...). Przede wszystkim coś się wypaliło. Nie lubiłam też postaci, przez pryzmat której byłam postrzegana - jestem delikatnie rzecz ujmując szalona, a ona taka "zimna ryba" (...). "M jak miłość" i jego ekipa zawsze będą mi bliskie. - pisała jakiś czas temu aktorka na swoim Facebooku.

"M jak miłość" - streszczenia odcinków w naszym serwise!

Ja wiem córciu... Jestem przygotowana na wszystko, ale przecież żyje. Czuję, że powinnam tam lecieć. A znając angielski - przynajmniej podstawowe słowa, zwroty będę się czuła bardziej samodzielnie. Nie chcę was wszystkich w to angażować... - odpowie Barbara w 1381. odcinku "M jak miłość".

Zosia będzie miała romans z Erykiem! Wściekła Asia nie daruje mu tego! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Czy Barbara naprawdę zamierza wyjechać do USA i odnaleźć córkę? -Bardzo polubiłam ludzi, z którymi pracuję. Mnie się z przyjemnością gra i bardzo się martwię, że kiedyś może się to skończyć. Miałam bardzo dużo sygnałów, gdzie ludzie mówili mi, że serial "M jak miłość" pomógł im spojrzeć na swoje sprawy rodzinne trochę inaczej i pomóc, a to jest bardzo ważne i dla nas ogromnie radosne - wyjaśniła w wywiadzie z agencją Newseria.

Wygląda więc na to, że Teresa Lipowska nigdzie się nie wybiera, a wątku Barbary w nowych odcinkach "M jak miłość" z pewnością nie zabraknie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Patriota (gość)

    O Boże !. Starsza Kobieta z Polski Chce jechać do wielkiego , ogromnego i Obcego kraju ,który może być dla niej Niebezpieczny . Mam nadzieję żeby znalazła szybko Małgosie i niech szybko wraca do Polski bo nigdzie nie będzie jej dobrze jak u siebie w Polskiej Grabinie .

    08.09.2018 19:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×