"M jak miłość" odcinek 1381. Kiedy emisja odcinka? Dlaczego nie ma "M jak miłość" 11.09.2018? [CO SIĘ WYDARZY]

Dlaczego nie ma "M jak miłość" we wtorek, 11.09.2018 w TV? Nowy odcinek serialu zostanie pokazany dopiero za tydzień! Sprawdź, kiedy oglądać 1381. odcinek "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1381. w poniedziałek, 17.09.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Nowy odcinek "M jak miłość" dopiero w poniedziałek, 17 września w TVP2! Dlaczego nie ma serialu we wtorek, 11 września? Władze TVP zdecydowały o wstrzymaniu emisji ze względu na towarzyski mecz Polaków z Irlandią, który jest transmitowany od godz. 20:30 w telewizyjnej Jedynce. Wgląda więc na to, że po raz kolejny zadbano o to, aby nie wyrywać sobie pilotów z rąk w domach.

Artur poważnie chory! To dlatego Marysia zgodzi się na ślub? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

W 1381. odcinku "M jak miłość" Starski (Radosław Krzyżanowski) zaprasza Marię (Małgorzata Pieńkowska) na kolację, a Rogowska tego samego dnia spotyka się też z Arturem (Robert Moskwa), który wyznaje, że może cierpieć na stwardnienie rozsiane.

"M jak miłość" - streszczenia odcinków w naszym serwise!

Ewa (Dominika Kluźniak) dostaje na uczelni nową ofertę i znów ma współpracować z Chrisem - profesorem z Irlandii. W domu Mostowiaków zjawia się Józef Modry (Stefan Friedmann), tajemniczy mężczyzna, którego Barbara (Teresa Lipowska) poznała niedawno na kursie angielskiego.

Tymczasem, do siedliska włamuje się złodziej. Ula (Iga Krefft), gdy tylko dowiaduje się o kradzieży, od razu przyjeżdża z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) do Grabiny. Janek (Tomas Kollarik) uznaje jej chłopaka za głównego podejrzanego.

Barbara przygotowuje się do wyjazdu do USA! Odnajdzie Małgosię? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Marcin (gość)

    Lepiej Mke oglondac jak tych idiotow

    11.09.2018 23:12
  • Marek (gość)

    każdy ma w domu przynajmniej 2 telewizory, więc może oglądać to co chce. władza nie może decydować o tym. jest wolność słowa, a nie jakiś nakaz oglądania.

    11.09.2018 23:09
  • Maja (gość)

    Syf dno i wodorosty😠To jest dyskryminacja!!!

    11.09.2018 23:03
  • Ania (gość)

    Cały wieczór do niczego. Czekałam z niecierpliwością na serial M , a tu mecz który w ogóle mnie ani najblizszych nie interesuje. Nie dość ze odcinki sa emitowane tylko dwa razy w tygodniu to jeszcze odbierane zostają z powodu meczu. Ogromny minus

    11.09.2018 22:47
  • Kasia (gość)

    A co ma piernik do wiatraka mecz na TVP1 a serial na TVP2 niech każdy ma możliwość wyboru co chce oglądać.... I takim to sposobem nie przełączę ani na jeden kanał ani na drugi. Jełopy z TVP no kur.... Geniusze A może by tak nie wyemitować meczu bo na dwójce mka jest....

    11.09.2018 22:15
  • Kasia (gość)

    A gdzie wolność słowa? Widocznie liczy się tylko władza! A w szczególności Polityka dajcie w końcu ludziom zadecydować

    11.09.2018 22:11
  • Gość (gość)

    Sama chcę decydować co oglądam. U nas nikt nie interesuje się piłką nożną. Wtopa tvp wtopa😠

    11.09.2018 22:01
  • Strażak (gość)

    Po całym dniu nie ma tego co można na służbie obejrzeć z chłopakami i dowódcą....jak żyć....jak mieć cheć i hart ducha jak takie rzeczy robicie

    11.09.2018 21:58
  • Mama (gość)

    Dom ogarnełam, dzieci położyłam, głowa umyta ivw końcu miała być chwila dla mnie..... niestety muszę umyć jezzcze podłoge i poukładać bo nie ma filmu....nie ma kojego relaksu:(

    11.09.2018 21:55
  • dan (gość)

    Popieprzone decyzje. A zapytam jeszcze: a po kija te ekstra programy sportowe, skoro i tak wszystko jest dyktowane przesyłem jedynki a reszta banialuki? Kurski powinien przeprosić. To niepoważne.

    11.09.2018 21:51
  • olka (gość)

    Lece z pracy na serial a tu go nie ma, skandal, mecz mnie nie interesuje!!!! to przegiecie

    11.09.2018 21:31
  • Widz (gość)

    Obecnie władza wie lepiej, co ma oglądać Kowalski. Zlikwidowali wiadomości ze świata, dając tylko polskie piekiełko w TVP INFO, normalnych dziennikarzy zastąpili takimi, którzy zamiast być bezstronnymi i obiektywnymi prowadzącymi, wygłaszają bez przerwy swoje jednostronne stanowisko i rozmawiają o problemach w kółko z tymi samymi komentatorami z jednej strony politycznej. Nie potrafią utrzymać kulturalnej wymiany zdań, tylko przekrzykują ciągle i nie dopuszczają do głosu innych, którzy mają inne zdanie. "Wiesz więcej" koń by się uśmiał z tego hasła...więcej o Jakim...chyba. Bez przerwy się uśmiechają, nawet wówczas jak omawiają jakieś tragiczne wydarzenia...można i tak, w kółko się uśmiechać i czarować ogłupiałego widza, jak to wszystko jest teraz wreszcie wspaniale. Nie słyszałem przez kilka godzin ani jednej krytycznej uwagi na temat obecnej władzy. Ręce opadają, owszem zawsze TV publiczna jest stronnicza, ale dawno już nie była tak, jak obecnie.

    11.09.2018 21:28
  • Wściekła (gość)

    No jaja!!! Jak bym wiedziała, ze nie puszczają to bym coś zaplanowała sb!!! Gnoooooooooojjjjjjjeeeeee!!!!!!!!!!

    11.09.2018 21:12
  • M🤦🏼‍♀️ (gość)

    Co za idioci to wymyślili 🤦🏼‍♀️😤 Kurski ogłupiał

    11.09.2018 21:10
  • M. (gość)

    Brak słów!!! Nie po to się zrywalam z pracy żeby mecz oglądać... Chociaż by puścili emisję kilka razy w tygodniu nie dwa później oglądalność spada w TVP bo robią co chcą by uszanowali

    11.09.2018 21:08
  • Dominika (gość)

    Dla nas kobiet nie jest ważny jakiś tam mecz my też chcemy mieć wieczór rozrywki z mką

    11.09.2018 21:07
  • Ruda (gość)

    Skoro mecz na jedynce to dwójka spokojnie mogła wyemitować kolejny odcinek. A co z tymi, których piłka nożna nie interesuje? Najlepiej uszczęśliwić kogoś na siłę :(

    11.09.2018 21:05
  • Julita (gość)

    Właśnie dlaczego zawsze nam sie odbiera filmy bo zawsze cos no i co ze mecz wrrrrr wkurza mnie to zawsze na maxa !!!!

    11.09.2018 21:05
  • Moni (gość)

    Jest tyle sportowych programów! Multum! A wy wpieprzacie mecz, który mało kogo interesuje , w czasie kiedy wielu innych chce obejrzeć swój ulubiony serial. Puknijcie się w te zakute łby! Nic, tylko sport i polityka, a gdzie edukacja!?

    11.09.2018 21:04
  • ula (gość)

    Na na cholere mi mecz. Wielu jest ludzi co nie oglądają. I za co ja mam abonament płacić , jak Kurski decyduje co ja mam oglądać, to niech płaci sam. Żenada