"M jak miłość" odcinek 1382. Wojtuś wyprawia huczne przyjęcie! Asia i Michał zbliżą się do siebie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Wojtuś z "M jak miłość" to ulubieniec widzów. Chłopiec już w 1382. odcinku serialu Dwójki wyprawi huczne przyjęcie z okazji imienin, na którym nie zabraknie Joasi i sąsiada Michała. Czy to właśnie podczas tej uroczystości wdowa po Tomku zda sobie sprawę, że chłopiec potrzebuje ojca?

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1382. we wtorek, 18.09.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Feliks Matecki wciela się w postać Wojtusia od odcinka 1072. "M jak miłość". Syn Małgosi (Joanna Koroniewska) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) Chodakowskich już wkrótce wyprawi na Wietrznej huczną imprezę z okazji imienin. Pomoże mu w tym oczywiście Joasia (Barbara Kurdej-Szatan).

Zosia będzie miała romans z Erykiem! Wściekła Asia nie daruje mu tego! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Impreza na cześć juniora będzie świetną okazją by Asia i Michał (Paweł Deląg) spędzili razem więcej czasu. To właśnie pisarz będzie pomagał wdowie po Tomku w niespodziance dla Wojtusia. Poza tym pisarz spotyka się też ze swoim wydawcą, który poradzi mu, by w końcu zaczął leczyć się z uzależnienia od hazardu. Czy to właśnie Joasia wyciągnie go ze szpon nałogu?

Chodakowska i Ostrowski spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Wspólna organizacja imprezy dla Wojtusia z pewnością się do tego przyczyni!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×