"M jak miłość" odcinek 1382. Wypadek Izy. Zobacz, jak Lewińska z Mają wpadną samochodem do rzeki! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 1382. odcinku "M jak miłość" zobaczymy wypadek Izy i małej Mai. Lewińska podczas ucieczki od Artura wpadnie do rwącej rzeki. Jak do tego dojdzie? Co będzie z Izą i jej dzieckiem? Mamy pierwsze zdjęcia z wypadku Izy z "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1382. we wtorek, 18.09.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Wątkiem Izy z "M jak miłość" żyją niemal wszyscy fani serialu Dwójki. Dramatyczna historia Lewińskiej (Adriana Kalska) i jej kata Artura (Tomasz Ciachorowski) zaczęła się w 1168. odcinku "M jak miłość". To właśnie wtedy poznaliśmy chłopaka pani prokurator, który od początku nie budził sympatii widzów. - Użeranie się z frustratami i mętami społecznymi, a potem chodzenie po ścianach? No proszę cię… - komentował profesje ukochanej Skalski.

Nowy mężczyzna w życiu Izy! Co z Marcinem? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Iza czuła, że nie jest z nim szczęśliwa, ale była uległa, a seria miłosnych nieporozumień z Marcinem (Mikołaj Roznerski) wplątała ostatecznie Lewińską w niebezpieczną grę z chłopakiem, a niedługo później mężem, który zaczął ja bić, faszerować lekami i szantażować kopią dokumentów, które zgromadził, by pozbawić ją praw rodzicielskich do Mai. W "M jak miłość" po wakacjach 2018, wątek uwięzionej Izy będzie kontynuowany, a zwiastun nowych odcinków zdradził, że dziewczyna będzie mieć ciężki wypadek samochody!

Wypadek Izy z "M jak miłość" - jak do niego dojdzie?

W 1380. odcinku "M jak miłość" Marcin z Anią (Maria Popławska) odnajdą leśniczówkę, w której Artur (Tomasz Ciachorowski) przetrzymuje Izę oraz Maję. Roztrzęsiona Skalska spotka się ukradkiem z Marcinem i poprosi go o pomoc. Ten da jej na początek telefon komórkowy, ale ich podstęp odkryje w końcu Artur, który wpadnie w szał i wywiezie Izę i Maję do Niemiec. Podczas postoju przy autostradzie, Iza poprosi spotkaną w toalecie kobietę o pożyczenie telefonu.

Jesteśmy w drodze do Hanoweru - powie jedynie i rozłączy się.

Iza zginie w wypadku samochodowym? Co w nowych odcinkach "M jak miłość"? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Po przekroczeniu granicy Lewińska ukradnie samochód męża i ucieknie, ale jej oprawca przekupi motocyklistę na stacji, żeby razem z nim udał się w pościg za autem. Iza w trakcie ucieczki będzie miła jednak wypadek samochodowy - nadjeżdżający z przeciwnej strony kierowca zmusi ją do gwałtownego skrętu, przez co Lewińska wpadnie z córką do rzeki. Dziewczynkę da się uratować, ale jej matka zostanie porwana przez prąd rzeki. W 1383 odcinku "M jak miłość" Iza trafi w ciężkim stanie do szpitala w Niemczech, a lekarze zdiagnozują u niej obrzęk mózgu.

W galerii możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia z wypadku Izy i małej Mai! Czekacie na ten odcinek?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Michał Pawlak (gość)

    Marcin Chodorkowski cie. Michał. Pawlak. Świdnica.

    24.09.2018 22:54
  • Michał Pawlak (gość)

    Marcin Chodorkowski cie. Michał. Pawlak. Świdnica.

    24.09.2018 22:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×