"M jak miłość" odcinek 1383. Szymek poznaje Maję! Jak mały Chodakowski zareaguje na to, że ma siostrę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Już wkrótce w "M jak miłość" dojdzie do spotkania Szymka i Mai. Jak mały Chodakowski zareaguje na to, że ma siostrę? Początkowo nie będzie chyba zadowolony, ale czy to się zmieni? Sprawdźcie, co wydarzy się w 1383. odcinku "M jak miłość"

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1383. w poniedziałek, 24.09.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Marcin (Mikołaj Roznerski) jest gotów na wszystko, by zapewnić dzieciom bezpieczeństwo. By uratować Maję (Ania Wierzchoń) przed Arturem (Tomasz Ciachorowski), zdecydował się nawet na porwanie.

Po ucieczce ze szpitala, Chodakowski schroni się w domku nad jeziorem, który należy do jego klienta. Gdy Olek (Maurycy Popiel) przyjedzie do niego z Szymkiem (Staś Szczypiński), malec od razu rzuci się tacie na szyję. Za to później z zaciekawieniem zerknie na Maję...
- Tato, kto to jest?
- To... Maja. Twoja siostra.
- Ja nie mam żadnej siostry…
- Masz… Teraz już masz!

Marcin trafi do więzienia! Artur będzie triumfował! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Marcin będzie przekonany, że Iza (Adriana Kalska) nie żyje i, że los Mai jest tylko w jego rękach. Olek zacznie w końcu robić bratu wymówki i dopytywać, jak dalej wyobraża sobie całą sytuację.
- Nie miałem innego wyjścia! Ten sukinsyn, patrząc mi w oczy, powiedział, że Maja to moja córka… A potem, żebym się jej dobrze przyjrzał, bo widzę ją ostatni raz w życiu…. Bo zaraz z nią wyjedzie, ucieknie. I wiem, że… tak by się stało!
- Musi być jakieś wyjście z tej sytuacji. Andrzej mówił, że powinieneś złożyć apelację…
- Ale wtedy jeszcze Iza… żyła. Teraz wszystko się zmieniło… Ja bym się procesował, odwoływał, a oni najpierw oddaliby Maję ojcu. W świetle prawa nim jest. Był mężem Izy, byli rodziną... I wiesz, co byłoby dalej? W godzinę byłby z dzieckiem na Okęciu, a wtedy… szukaj wiatru w polu!
- Złapią cię, to tylko kwestia czasu. I wiesz, co wtedy? Pójdziesz do pierdla! Stracisz nie tylko Maję, ale też Szymka... Powinieneś zgłosić się na policję, teraz, zaraz!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Co wydarzy się dalej? Jak długo Marcin zdoła ukrywać się przed policją… i przed wściekłym na niego Arturem? I czy Iza powróci w pełni do zdrowia? Odpowiedź wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×