"M jak miłość" odcinek 1384. Barbara namówi Marię, by wróciła do Artura? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Małgorzata Pieńkowska i Robert Moskwa już jakiś czas temu dawali widzom do zrozumienia, że ich bohaterowie z „M jak miłość” znów będą sobie bliscy! Co spowoduje, że byli małżonkowie zbliżą się do siebie na tyle, że na horyzoncie pojawi się możliwość ich ślubu? W 1384. odcinku "M jak miłość" zobaczymy, jak do tego doszło!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1384. we wtorek, 25.09.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Choroba Artura (Robert Moskwa) sprawi, że Maria (Małgorzata Pieńkowska) postanowi więcej czasu poświęcić swojemu byłemu mężowi. Co oczywiście nie spodoba się Kamilowi (Radosław Krzyżowski).
- Widocznie jesteś w stanie zainteresować się tylko chorym facetem. To takie skrzywienie zawodowe? - zapyta wściekły Kamil.

Marysia nie ucieszy się z bliźniaczej ciąży Kingi? Jak Zduńscy poradzą sobie z czwórką dzieci? [ZWIASTUN+STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Maria zwierzy się także swojej mamie. Barbara (Teresa Lipowska) uświadomi swojej córce, że wygląda na to, że wbrew wszystkiemu ona i Artur są sobie nadal bliscy.
- I właśnie to się liczy. Zwłaszcza teraz, w takich trudnych momentach - powie seniorka, która będzie też ogromnym wsparciem nie tylko dla córki, ale też dla byłego zięcia.
- Czasem myślę, że ta choroba to kara za krzywdę, którą wyrządziłem Marysi - wyzna Rogowski.

Adriana Kalska zostanie zastąpiona przez inną aktorkę w roli Izy! Czemu? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czym zakończy się emocjonalne zbliżenie Marii i Artura? Czy trudna sytuacja uświadomi im, jak wiele błędów popełnili? I że może można to wszystko naprawić?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×