"M jak miłość" odcinek 1384. Magda wyznaje miłość... Anecie! Zostaną przyjaciółkami? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Budzyński i Werner stawią się znowu w sądzie – tym razem wspierani przez Anetę. Kompletnie zaskoczą tym swoje rywalki. Sprawdź, co wydarzy się w 1384. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1384. we wtorek, 25.09.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Jola (Monika Krzywkowska), dumna po zwycięstwie w przetargu, postanowi z Adama (Jacek Kopczyński) zadrwić. Tuż przed rozprawą zaproponuje kuzynowi pracę. Ale tylko pod warunkiem, że odwróci się od przyjaciela. - Cześć, kochany… No i co ty poczniesz, biedaku? Taka wpadka wizerunkowa… Może uda ci się jakoś zgrabnie... „odciąć” od tej całej sprawy? Wtedy otworzyłaby się jakaś furtka współpracy dla nas… Jesteśmy rodziną, to gest dobrej woli!

Nowa bohaterka w serialu! Sandra uwiedzie Andrzeja?! [WIDEO]Zobacz więcej

Karolina (Iga Górecka) – pewna wygranej – siądzie za to u boku swojego adwokata, ale gdy Aneta (Ilona Janyst) wystąpi w końcu w roli świadka, będzie w szoku!
- Pani Karolina Kubiak nakłaniała mnie do złożenia zeznań przeciwko mecenasowi Budzyńskiemu... To mną tak wstrząsnęło, że postanowiłam zabrać głos!
- Dlaczego?
- Żeby powiedzieć prawdę!
- Czy rozmawiała pani z poszkodowaną o tym, co się stało?
- Tak. Ale zaprzeczyła, że doszło do jakiegokolwiek gwałtu… Nagrałam tę rozmowę!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Gdy sędzia usłyszy nagranie, sprawa będzie zakończona. Budzyński (Krystian Wieczorek) po wygranej mocno uściśnie Wernerowi dłoń, a Magda (Anna Mucha) z radości aż rzuci się koledze na szyję. Tymczasem Jola nagle zblednie… i podejdzie do Adama, próbując się wytłumaczyć: - Nie miałam pojęcia… Taka intryga ze strony tej smarkuli... No szok!
Prawnik tym razem w kłamstwa kuzynki jednak nie uwierzy. W odpowiedzi rzuci, lodowatym tonem: - Kochanie, błagam... Byłaś mózgiem całej tej operacji! Chciałaś wygrać przetarg, przejąć kontrakt… Wystąpimy z procesem cywilnym przeciwko twojej kancelarii - o odszkodowanie.(…) Jesteśmy rodziną, ale nie licz na to, że ci odpuszczę…

Mistrzyni fitness i finalistka "Tańca z gwiazdami" na planie serialu! Kogo zagra? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Andrzej i Magda prosto z sądu pojadą do bistro, gdzie jako pierwsza uściska ich Kinga (Katarzyna Cichopek). - Kochani, gratuluję! Bardzo się cieszę! - powie. Chwilę później zostanie wzniesiony toast na cześć bohaterów dnia: Wernera i Anety!
- Udało się dzięki naprawdę najlepszemu prawnikowi w Warszawie… i najbardziej inteligentnej zołzie, jaką znam!
- No nie... I kto tu jest zołzą? Widzicie tę niewdzięczność?!
- I love you, zołzo... Dziękuję z całego serca. Wszystkie twoje grzechy od dziś idą w niepamięć!

Czy problemy Magdy naprawdę się skończą i odtąd Aneta zostanie jej przyjaciółką?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×