"M jak miłość" odcinek 1385. Asia wraca do śmierci Tomka. Chodakowska zadręcza się myślami o zmarłym mężu [WIDEO+ZDJĘCIA]

Choć od śmierci Tomka i zarazem odejścia z serialu Andrzeja Młynarczyka minęło już sporo czasu, Asia wciąż nie może pogodzić się ze stratą męża. W 1385. odcinku "M jak miłość" Chodakowska w obecności Agnieszki zacznie zadręczać się myślami o Tomku. Znów wpadnie w depresję?

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1385. w poniedziałek, 1.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Mimo upływu czasu, tęsknota Asi (Barbara Kurdej-Szatan) za zmarłym mężem wciąż jest ogromna. Chodakowska od kilkunastu miesięcy próbuje uporać się z bólem po stracie Tomka (Andrzej Młynarczyk), ale nawet najdrobniejsze rzeczy i szczegóły wciąż tylko przypominają jej o nim.

Wiem kochana, wiem… Straciłaś Tomka i nic już teraz nie będzie takie jak było. Czasami przeszłość siedzi w nas tak mocno, że nie jesteśmy w stanie żyć niczym innym tylko wspomnieniami. Jesteśmy zamknięci na to, co jest tu i teraz. Ale przyjdzie taki czas, że będziesz musiała zamknąć ten rozdział, bo życie po prostu toczy się dalej i nic z tym nie możemy zrobić - powie w 1385. odcinku "M jak miłość" do przyjaciółki Olszewska.

Pogrzeb Tomka! Rodzina Mostowiaków pogrążona w żałobie [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zmarły Tomek powróci w myślach Asi w 1385 odcinku "M jak miłość". Chodakowska da się jednak wyciągnąć Michałowi (Paweł Deląg) na promocję jego książki, ale wieczorem znowu pogrąży się w rozpaczliwym smutku. Z łzami w oczach będzie przeglądać zdjęcia ze ślubu z Tomkiem, które możecie również zobaczyć w naszej galerii.

Też tęsknicie za Andrzejem Młynarczykiem w "M jak miłość"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kacper Tarłowska 19 lat (gość)

    W tym roku będzie już to jest tak samo jest z tego co wiem nie jest to jest tak że jest to bardzo dobry do tego miejsca to nie jest z tego co się z tego co wiem że jest tak samo dobrze to nie tylko po co wiem nie będzie się dzieje na temat tej nie będzie już religii w tym czasie w Polsce w Kacper ich w tym roku będzie się dzieje w Polsce w tym czasie w przypadku gdy osoba która w tym czasie w Kacper

    29.09.2018 21:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×