"M jak miłość" odcinek 1385. Marcin porywa Maję i ukrywa się z nią przed Arturem! Skalski chce go zabić? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Dramat Marcina z "M jak miłość" trwa! Chodakowski po uprowadzeniu własnej córki będzie musiał ukrywać się z rodziną, bo Artur naśle na niego bandytów! Nieświadoma niczego Iza wciąż będzie przebywała w jednym z niemieckich szpitali. Jaki będzie finał tego wątku? Czy rodzinie Marcina grozi niebezpieczeństwo?

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1385. w poniedziałek, 1.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Marcin (Mikołaj Roznerski) po uprowadzeniu ze szpitala swojej córki, zaszył się z nią w domku nad jeziorem, który należy do jego klienta. Chodakowski poprosił również Olka (Maurycy Popiel), by w tajemnicy przywiózł tam również Szymka. W ślad za Chodakowskim na miejsce trafia także Ania, ale to dopiero początek ich kłopotów!

Barbara przygotowuje się do wyjazdu do USA! Odnajdzie Małgosię? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W tym samym czasie Artur (Tomasz Ciachorowski) próbuje przekonać policję i prokuratora, że Marcin nie tylko porwał jego córkę, ale też prześladował i bił Izę (Adriana Kalska). Po nieskutecznej próbie odnalezienia Marcina, Skalski w 1385. odcinku "M jak miłość" decyduje się wynająć w tym celu profesjonalistów, którzy mają śledzić całą rodzinę Chodakowskich i trafić w końcu na trop Marcina.

Tymczasem Aleksandra pisze do syna list, w którym błaga, by ten pozwolił jej zobaczyć się z wnukami. Czy to właśnie Aleksandra doprowadzi Skalskiego do kryjówki Marcina?

Zobacz galerię

"M jak miłość" - streszczenia odcinków w naszym serwisie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×