"M jak miłość" odcinek 1385. Marcin wyjedzie z Szymkiem i Mają z Polski? Olek ma przejąć firmę! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Marcin wykradł Maję ze szpitala i razem z Szymkiem ukrył się nad jeziorem w okolicach Grabiny. Wkrótce postanowi wyjechać z Polski, aby Artur nigdy ich nie odnalazł. Czy jego plan się powiedzie? Sprawdź, co wydarzy się w 1385. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1385. w poniedziałek, 1.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Po wypadku Izy (Adriana Kalska), Marcinowi (Mikołaj Roznerski) udało się wykraść małą Maję (Anna Wierzchoń) ze szpitala i uciec przed Arturem (Tomasz Ciachorowski). Ten jednak zrobi wszystko, aby go odnaleźć i zemścić się.

Iza w szpitalu. Jaka jest diagnoza lekarzy? Iza umrze?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1385. odcinku "M jak miłość" Iza nadal leży nieprzytomna w szpitalu w Niemczech, a Marcin wciąż ukrywa się nad jeziorem. Artur wynajmuje ludzi, którzy mają śledzić całą rodzinę Chodakowskich, i ma nadzieję, że odszuka znienawidzonego rywala, gdy ten spróbuje skontaktować się z bliskimi.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Marcin spotyka się z Olkiem (Maurycy Popiel) i mówi, że zamierza wyjechać z dziećmi za granicę - do Wiednia do swojego ojca Grzegorza (Wojciech Majchrzak), a później do Francji.
- Wyjeżdżam. Jestem zdrowy, mam dwie ręce, łeb na karku i nie boję się żadnej roboty. Poza tym, działam w branży, w której zawsze i wszędzie sobie poradzę... W każdym miejscu... Stać mnie na opiekunkę dla dzieci. Na początek wystarczy - powie przekazując Olkowi dokumenty firmy "Chodakowski i syn". Brat nie będzie przekonany co do słuszności tego pomysłu. Przekaże też Marcinowi kopertę pełną pieniędzy i list od Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska), w którym błaga, by syn pozwolił jej zobaczyć się z wnukami. Co na to Chodakowski?

Szymek poznaje Maję! Jak mały Chodakowski zareaguje na to, że ma siostrę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×