"M jak miłość" odcinek 1386. Ewa prosi Marka, aby wyjechał z nią za granicę! Bartek zostawi Ulę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]

Ewa chce wyjechać z Polski! Czy zabierze ze sobą męża i dzieci? Jak będzie rozwijał się związek Uli i Bartka? Sprawdź, co wydarzy się w 1386. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1386. we wtorek, 2.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ewa (Dominika Kluźniak) i Marek (Kacper Kuszewski) opuszczą Grabinę na zawsze? Czy Ula (Iga Krefft) znowu zostanie sama, Bartek (Arkadiusz Smoleński) poczuje, że nie jest jej godzien?

Marek Mostowiak kiedyś i dziś. Jak zmienił się Kacper Kuszewski przez lata? [GALERIA]Zobacz więcej

W 1386. odcinku serialu "M jak miłość" Ewa poprosi nagle męża, by… wyjechał z nią oraz dziećmi za granicę. I to na cały rok! Mostowiakowa dostanie propozycję świetnej pracy, którą załatwi jej dawny znajomy – Chris. Marek wcale jednak się z tego nie ucieszy... - Mam wszystko rzucić? Pracę, dom, rodzinę i wyjechać z tobą do Irlandii? No proszę cię… - To tylko luźna propozycja... Jeśli się nie zgodzisz… ja też Chrisowi odmówię!

Tymczasem Bartek znów poczuje, że jego marzenia legły w gruzach. Andrzejek (Tomasz Ciachorowski) ostro się z bratem pokłóci i w gniewie rzuci do chłopaka: - Myślisz, że nie widzę, że teraz kolejnej lasce robisz wodę z mózgu? Co ty możesz jej zaoferować? Nic! Zero…
A Lisiecki nie będzie w stanie zapomnieć o jego słowach… I w końcu, załamany, wyzna cicho Uli:
- Mój brat ma rację... Nie mogę ci niczego dać. Jestem nikim, nie zasługuję na kogoś takiego jak ty...

Marcin zapłaci wysoką cenę za porwanie córki? Słowa Barbary okażą się prorocze? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Mostowiakówna od razu zaprzeczy i spróbuje ukochanego pocieszyć. Kilka godzin później dziewczyna spotka się jednak z Sobańską (Ewa Kasprzyk)… A seniorka również zacznie Bartka krytykować. I jej argumenty trudno będzie obalić. - Janek kiedyś będzie bardzo zamożnym człowiekiem... Zapewni ci dostatnie, spokojne życie. A ten gołodupiec? Długi i dziary więzienne!

Czy Ula zrozumie w końcu, że Bartek nie jest wcale "dobrą partią" i powróci do Janka? I jak dalej potoczą się losy Marka?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×