"M jak miłość" odcinek 1386. Kisielowa oko w oko z Arturem! Skalski zmusi ją do wskazania kryjówki Marcina i Mai? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Artur w ślad za Chodakowskim trafi do Grabiny. Oko w oko ze Skalskim w 1386. odcinku "M jak miłość" stanie Kisielowa. Co z tego wyniknie? Czy mężczyzna zmusi ją do wskazania kryjówki Marcina i Mai?

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1386. we wtorek, 2.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2018 możemy obserwować ciąg dalszy dramatycznej historii Marcina (Mikołaj Roznerski), który nie zdążył na czas pomóc Izie (Adriana Kalska). Lewińska podczas ucieczki przed Arturem (Tomasz Ciachorowski) miała wypadek drogowy i trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Niemieccy lekarze wciąż walczą o jej życie, tymczasem Chodakowski naraził się Skalskiemu - uprowadził Maję i od tego czasu się ukrywa!

Gwiazdy na czerwonym dywanie w szczytnym celu. Kto zachwycił? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Możemy być pewni, że Artur nie odpuści i za wszelką cenę spróbuje dopaść rywala. Marcin na jakiś czas zaszyje się z córką i Anią (Maria Pawłowska) w Grabinie, gdzie poprosi o pomoc Barbarę (Teresa Lipowska).

"M jak miłość" - streszczenia odcinków w naszym serwisie!

W 1386. odcinku Skalski domyśli się jednak, gdzie ukrywa się Chodakowski i kilka godzin później sam zjawi się w siedlisku! Czy doprowadzi go tam Kisielowa, którą najpierw odwiedzi? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×