"M jak miłość" odcinek 1386. Marcin zapłaci wysoką cenę za porwanie córki? Słowa Barbary okażą się prorocze? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Już wkrótce w "M jak miłość" Chodakowski z córką Mają zapukają do drzwi Barbary i poproszą ją o pomoc. Czy seniorka rodu Mostowiaków wyciągnie do nich pomocna dłoń? Jej słowa mogą okazać się prorocze! Sprawdźcie, co nas czeka w 1386. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1386. we wtorek, 2.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Marcin (Mikołaj Roznerski) po tym jak zdecyduje się uprowadzić małą Maję ze szpitala, od razu pojedzie do Grabiny. Tam poprosi o pomoc Barbarę (Teresa Lipowska). Seniorka rodu Mostowiaków zaproponuje mu, że może zostać w domu ojca Ewy (Dominika Kluźniak) - Kolędy (Artur Barciś), który wyjechał na kilka tygodni do Niemiec. Marcin będzie jej ogromnie wdzięczy. -Już nie wiedziałem, co robić - Chodakowski będzie w rozsypce.

Marcin porywa Maję i ukrywa się z nią przed Arturem! Skalski chce go zabić? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1386 odcinku serialu "M jak miłość" Mostowiaczka wręczy Marcinowi klucze do domu Kolędy. Powie też, co myśli o całej sytuacji.

Rozumiem twoją decyzję, choć pewnie przyjdzie ci za nią zapłacić wysoką cenę. Ale tak czasem w życiu bywa, że trzeba coś poświęcić, żeby straty nie były jeszcze większe. Bądź dobrej myśli, Marcinku. Tu jesteście bezpieczni, nikt was tu nie znajdzie - powie Barbara

Czy jej słowa okażą się prorocze?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×