"M jak miłość" odcinek 1387. Maria i Artur spędzą ze sobą namiętną noc! Ich miłość odżyje! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Maria i Artur są sobie coraz bliżsi i w końcu na nowo wyznają sobie miłość! Czy to początek ich wspólnej drogi? Sprawdź, co wydarzy się w 1387. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1387. w poniedziałek, 8.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kiedy Marysia (Małgorzata Pieńkowska) dowiedziała się, że Artur (Robert Moskwa) może być chory na stwardnienie rozsiane, bardzo się wystraszyła. Postanowiła zrezygnować z umówionego spotkania z Kamilem (Radosław Krzyżanowski), aby być blisko byłego męża.

Artur poważnie chory! To dlatego Marysia zgodzi się na ślub? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

W 1387. odcinku "M jak miłość" okaże się, że diagnoza lekarzy dotycząca stanu zdrowia Rogowskiego jest inna - to borelioza. Zarówno Artur, jak i Marysia odetchną z ulgą. - Muszę ci się przyznać do czegoś paskudnego. Był taki moment, że chciałem podtrzymać tę wersję o stwardnieniu rozsianym. Było mi dobrze z tym, że się o mnie martwisz, troszczysz, że znów, choć przez chwilę, byłem dla ciebie ważny - powie Rogowski.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Artur zapyta też, czy gdyby poprosił Marysię o coś, to wiedząc, że jest poważnie chory, odmówiłaby mu. - Nie. Zgodziłabym się na wszystko - usłyszy, po czym między nimi dojdzie do wybuchu namiętności. Po upojnych chwilach Marysia wyzna Arturowi, że wciąż go kocha, a Rogowski wzruszy się.
- Co dalej? Co teraz będzie? Wrócisz do mnie?
- Nie wiem, jeszcze nie wiem - odpowie Marysia wtulając się w byłego męża.

Wiadomo już jednak, że Rogowscy znowu będą razem. Odbędzie się nawet ich drugi ślub! Jak będzie wyglądał? Przekonamy się już wkrótce!

Paweł wyjeżdża z Julką, a Olek ma nową kochankę! Zobacz, co dzieje się na planie serialu! [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • i dobrze (gość)

    bo wątek Marysi i wzdychającego do niej Kamila jest wg mnie niepotrzebny i niezrozumiały zwłaszcza w kontekście tego, że okazali się daleką, ale jednak rodziną. Skoro Kamil był kuzynem Michała, a ten był bratem Marysi to automatycznie jest też kuzynem Marysi. Dlatego bezsensowna jest ta fascynacja zwłaszcza gdy już wiadomo kim dla siebie w rzeczywistości są. Dziwne to i sztuczne.

    30.09.2018 13:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×