"M jak miłość" odcinek 1388. Ania pójdzie do więzienia przez to, że pomaga Marcinowi? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]

Marcin ukrywa się z Mają w domu ojca Ewy. W obliczu prawa nie jest jednak ojcem dziewczynki, dlatego poszukuje go policja. Artur zrobi wszystko, aby porywacz został ukarany. Czy tak będzie? Czy ucierpi też Ania, która pomaga Chodakowskiemu? Sprawdź, co wydarzy się w 1388. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1388. we wtorek, 9.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W 1388. odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) odwiedzi Marcina (Mikołaj Roznerski) w Grabinie i uświadomi chłopakowi, jak bardzo każdego dnia ryzykuje.

Artur będzie prześladował Izę do końca życia! Co zrobi Lewińska? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Chodakowski wyzna, że jest gotów zgłosić się na policję, ale bez dzieci – tak, by jego córka nie wróciła do Artura (Tomasz Ciachorowski). Prawnik jednak mu to odradzi: - Jesteś poszukiwany listem gończym! Jeśli nie oddasz Mai, natychmiast trafisz do aresztu! Poza tym, z kim ją zostawisz? Masz świadomość, na co narazisz tę osobę? Będzie odpowiadała za współudział w porwaniu!

Marcin zrozumie w końcu, że przez niego Ania (Maria Pawłowska) może znaleźć się w więzieniu i jeszcze tego samego dnia postanowi odesłać dziewczynę do domu.
- O nie... Ja się stąd nie ruszę! Nie tak się umawialiśmy…
- Nasza umowa przestała obowiązywać. To miało sens, kiedy planowaliśmy wyjechać za granicę, ale w tej sytuacji… To jest ostatni moment, kiedy jeszcze możesz się wycofać. Nikt nie połączy cię z tą sprawą. Musisz wracać do Warszawy…
- Nie, nie zostawię cię samego z dwójką dzieci… Zapomnij!
- Posłuchaj, zależy mi na tobie... bardzo. I dlatego… o piątej masz autobus!

Marcin oficjalnie ojcem Mai! Zobacz, jak będzie świętował zwycięstwo nad Arturem! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kilka godzin później "dzikiego lokatora" w domu Kolędy (Artur Barciś) zauważa Kisielowa (Małgorzata Różniatowska). Jakie będą tego konsekwencje? Co zrobi Ania? Czy zostawi Marcina? A może mimo wszystko wciąż będzie chciała mu pomagać?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×