"M jak miłość" odcinek 1389. Pierwsze spotkanie Asi i Eryka! Chodakowska wpadnie w oko przystojnemu pianiście? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Już wkrótce w serialu "M jak miłość" dojdzie do pierwszego spotkania Asi i Eryka - pianisty, który pojawi się w bistro Kingi Zduńskiej. Jak dojdzie do spotkania? Czy Chodakowska od razu wpadnie w oko przystojnemu muzykowi? Sprawdźcie, co się wydarzy w 1389. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1389. w poniedziałek, 15.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Jakiś czas temu informowaliśmy, że w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2018 pojawi się Rafał Szatan, czyli mąż Barbary Kurdej – Szatan. Muzyk, którego obecnie możemy oglądać w 10. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w "M jak miłość" wcieli się w Eryka – pianistę, którego Asia (Barbara Kurdej-Szatan) pozna w bistro. Jak dojdzie do ich spotkania?

Chodakowska w 1389. odcinku "M jak miłość" odwiedzi bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) i tam pozna sympatycznego pianistę Eryka. Muzyk zacznie ją namawiać, by zaśpiewała z jego zespołem wzruszającą piosenkę. Mężczyzna od razu zacznie Chodakowską adorować! Zdjęcia z pierwszego spotkania Asi i Eryka możecie zobaczyć w galerii!

Zosia będzie miała romans z Erykiem! Wściekła Asia nie daruje mu tego! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Eryk będzie miał jednak konkurenta – Michała (Paweł Deląg). Pisarz zrobi wszystko, by się do atrakcyjnej sąsiadki zbliżyć. W 1389. odcinku "M jak miłość" Michał wróci jednak do hazardu i przed grą pożyczy nawet od Asi aż 5 tysięcy złotych. Do tego okłamie ją mówiąc, że nie ma pieniędzy, bo zgubił portfel!

Czy gdy Asia odkryje mroczny sekret Michała odrzuci go i da szansę przystojnemu pianiście?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×