"M jak miłość" odcinek 1390. Kalina całuje Pawła! Zduński zdradzi Julkę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kalina doprowadziła do ślubu Pawła i Katii, ale sama także chciała zbliżyć się Zduńskiego. Teraz przed nią ciężkie chwile, w których Paweł będzie ją wspierał. Sprawdź, co wydarzy się w 1390. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1390. we wtorek, 16.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Paweł (Rafał Mroczek) poznał Kalinę (Karolina Sawka) po tym, jak jej dziadek doprowadził do wypadku z udziałem Zduńskiego. To ona namówiła go do ślubu z Katią (Joanna Jarmołowicz), dzięki któremu Gruzinka może zostać w Polsce. Paweł rozpoczął też pracę u Kaliny. Co będzie dalej?

Wszystkie dziewczyny Pawła Zduńskiego. Kalina do nich dołączy? [GALERIA]Zobacz więcej

W 1390. odcinku "M jak miłość" Kalina dowie się, że jej dziadek zmarł. Dziewczyna kompletnie się załamie, ale obok niej będzie Paweł, który z tego powodu zostawi Julkę (Joanna Kuberska), mimo że ta specjalnie dla niego wzięła dzień wolny w pracy. - Wiedziałam, że to się kiedyś zdarzy. Lekarze mnie uprzedzali, ale kiedy dziś rano zadzwonili do mnie ze szpitala... Nie zdążyłam się nawet z nim pożegnać - powie Kalina ze łzami w oczach.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Zduński będzie starał się pocieszyć szefową i zacznie wspominać swojego zmarłego dziadka, Lucjana (śp. Witold Pyrkosz). -) W zeszłym roku umarł mój dziadek. Był chory, długo leżał w szpitalu. Łudziłem się, że z tego wyjdzie. (...) Wiedziałem, że to kiedyś może nastąpić, ale nie chciałem pogodzić się z tym, że kiedyś go zabraknie. Zawsze jest ciężko się z tym pogodzić* - stwierdzi. Kiedy później odwiezie Kalinę do domu dziewczyna nagle go pocałuje! Jak zareaguje Zduński? Czy powie o tym Julce?

Paweł wyjeżdża z Julką, a Olek ma nową kochankę! Zobacz, co dzieje się na planie serialu! [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×